| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.30 ʻīniha |
| Nā Pikela | 64×128 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 14.7 × 29.42 mm |
| Ka nui o ka Panel | 17.1 × 35.8 × 1.43 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo/Ulu |
| ʻĀlohilohi | 100 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | I²C/4-uea SPI |
| Kuleana | 1/128 |
| Helu Pine | 13 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1312 |
| Uila uila | 1.65-3.5 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
Ke hoʻolauna nei i ka X130-6428TSWG01-H13 - kahi hōʻike OLED Kiʻi 1.30-'īniha hana kiʻekiʻe me ka hoʻonohonoho COG, e hāʻawi ana i nā ʻike maka maopopo me kāna hoʻonā 64 × 128-pixel.
Hoʻolālā ʻia no ka hoʻohui liʻiliʻi, hōʻike kēia modula OLED i kahi ʻano lahilahi loa me nā ana outline o 17.1 × 35.8 × 1.43 mm a me ka nui o ka wahi hana (AA) o 14.7 × 29.42 mm. Hoʻohana ʻia e ka IC mea hoʻokele SSD1312 i kūkulu ʻia, hāʻawi ia i ka pilina maʻalahi me ke kākoʻo no nā interface 4-Wire SPI a me I²C. Hana ka modula ma kahi voltage lako logic o 3V (maʻamau) a me kahi voltage lako hōʻike o 12V, me kahi pōʻaiapuni hana hoʻokele 1/128.
Me ka hoʻohui ʻana i ke kūkulu māmā, ka pono o ka ikehu, a me kahi ʻano ʻoluʻolu, kūpono ka X130-6428TSWG01-H13 no nā ʻano hana like ʻole, me nā hāmeʻa ana, nā mīkini home, nā ʻōnaehana POS kālā, nā mea hana lima, nā ʻenehana akamai, nā hōʻikeʻike kaʻa, a me nā lako lapaʻau.
Hana ʻia no ka hilinaʻi, hana pono kēia modula OLED i nā mahana mai -40°C a i +70°C a hiki ke kū i nā kūlana mālama mai -40°C a i +85°C, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hana paʻa i nā wahi koi.
No ke aha e koho ai i ka X130-6428TSWWG01-H13?
Paʻa a me ka Hoʻonā Kiʻekiʻe: He kūpono no nā hoʻolālā i kaupalena ʻia i ka wahi e pono ai nā kiʻi ʻoi.
Hana Paʻa: Kūkulu ʻia e hoʻomanawanui i nā kūlana koʻikoʻi.
Laulā Noi Loa: Kūpono no nā ʻoihana ʻoihana, mea kūʻai aku, a me nā hoʻohana lapaʻau.
Me kona ʻōlinolino kiʻekiʻe, ka hoʻolālā nani, a me ka ʻenehana OLED kiʻekiʻe loa, hiki i ka X130-6428TSWG01-H13 ke hoʻoikaika i nā mea hoʻolālā a me nā mea hoʻomohala e hana i nā hoʻonā hou me ka hopena ʻike maka kupaianaha.
E ʻike i ka wā e hiki mai ana o ka ʻenehana hōʻike - koho i kā mākou mau modula OLED a hoʻokō i kou mau manaʻo me ka maopopo a me ka hilinaʻi kūlike ʻole.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi Kiʻekiʻe: 160 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 10000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.
Ke hoʻolauna nei i kā mākou hana hou loa: ka pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 1.30-'īniha. Ua hoʻolālā ʻia kēia pale liʻiliʻi a kiʻekiʻe hoʻi e hāʻawi i kahi ʻike ʻike maikaʻi loa no nā ʻano noi like ʻole.
ʻO ka nui o ka pale o kēia modula hōʻike OLED he 1.30 ʻīniha wale nō. ʻOiai he liʻiliʻi ka nui, ʻaʻole i hoʻopilikia iki ʻia ka maikaʻi. Me ka hoʻonā o 64 x 128 mau kiko, hāʻawi ia i nā kiʻi ʻoi a me nā kala ʻōlinolino, e kūpono ana no kekahi papahana e pono ai kahi hōʻike nani.
ʻO ka ʻenehana OLED i hoʻohana ʻia i loko o kēia modula e hōʻoiaʻiʻo i ke ʻano like ʻole, e hopena ana i nā ʻeleʻele hohonu a me nā keʻokeʻo ʻālohilohi, e hopena ana i ka hana hou ʻana o ke kala kupaianaha a me ka maopopo i hoʻonui ʻia. Inā ʻoe e hoʻolālā ana i kahi hāmeʻa hiki ke komo a i ʻole kahi hōʻike ʻike liʻiliʻi, e hāʻawi kēia pale i kahi ʻike nānā maikaʻi loa.
ʻO kekahi o nā pono nui o nā hōʻikeʻike OLED ʻo ko lākou maʻalahi, a ʻaʻole ʻokoʻa kēia module. ʻO kona hoʻolālā lahilahi a māmā hoʻi e hiki ai ke hoʻololi nui ʻia i nā ʻano kumu like ʻole, e ʻae ana i ka hoʻohui maʻalahi ʻana i kāu huahana. Inā makemake ʻoe i kahi pale no kahi hāmeʻa kelepona, uaki akamai, a i ʻole kahi mea lapaʻau, e kūpono loa kēia module hōʻikeʻike OLED i ka bila.
Ma waho aʻe o nā hiʻohiʻona maikaʻi loa a me ka maʻalahi, hāʻawi ka module i kahi kihi nānā ākea, e hōʻoiaʻiʻo ana e mau ana ka ʻoi a me ka maopopo o ka hōʻike ke nānā ʻia mai nā kihi like ʻole. He mea nui loa kēia hiʻohiʻona no nā noi me nā mea hoʻohana he nui a i ʻole ke koʻikoʻi ka ʻike ʻana mai nā kihi āpau.
Eia kekahi, he paʻa kēia modula hōʻike OLED. Me kona hoʻohana mana haʻahaʻa a me ke kūpaʻa kiʻekiʻe, ua hoʻolālā ʻia e loaʻa kahi ola lawelawe lōʻihi, e kūpono ai no nā papahana e pono ai ka hana mau.
I ka hōʻuluʻulu manaʻo, hoʻohui kā mākou pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 1.30-'īniha i ka maikaʻi o ka ʻike maka, ka maʻalahi a me ke kūpaʻa, e kūpono ana no nā ʻano noi like ʻole. ʻO kona nui liʻiliʻi a me ka hoʻonā kiʻekiʻe e hoʻonui i kekahi papahana, ʻoiai ʻo kona kihi nānā ākea e hōʻoiaʻiʻo i kahi hōʻike kupaianaha. ʻIke ʻia mai nā manaʻo like ʻole. Hoʻonui i kāu mau hōʻike huahana me kā mākou ʻenehana OLED kiʻekiʻe loa a hoʻopio i kāu poʻe hoʻohana me nā kiʻi kupaianaha.