| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 2.70 ʻīniha |
| Nā Pikela | 128×64 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 61.41 × 30.69 mm |
| Ka nui o ka Panel | 73 × 40.24 × 2.0 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo/Polū/Melemele |
| ʻĀlohilohi | 50 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | SPI like/I²C/4-uea |
| Kuleana | 1/64 |
| Helu Pine | 30 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1327 |
| Uila uila | 1.65-3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
He hōʻikeʻike OLED COG Graphic 2.70” ʻo X270-2864ASWHG03-C30, i hana ʻia me ka hoʻonā o 128x64 mau pikela. Loaʻa i kēia modula hōʻikeʻike OLED ka ana outline o 73 × 40.24 × 2.0 mm a me ka nui AA 61.41 × 30.69 mm.
Ua kūkulu ʻia kēia modula me ka IC mea hoʻokele SSD1327; hiki ke kākoʻo ʻia nā pilina like, 4-laina SPI, a me I²C; ʻo ke ana uila hoʻolako o ka logic he 3.0V (waiwai maʻamau), 1/64 hana hoʻokele.
ʻO X270-2864ASWHG03-C30 kahi hōʻike OLED ʻano COG, kūpono kēia modula OLED no nā noi home akamai, nā mea hana lima, nā mea ʻenehana akamai, nā kaʻa, nā mea hana, nā mea lapaʻau, a pēlā aku.
Hiki ke hana ka modula OLED i nā mahana mai -40℃ a i +70℃; ʻo kona mahana mālama ʻana mai -40℃ a i +85℃.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi kiʻekiʻe: 80 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.
ʻO ka modula hōʻike OLED 128x64 dot matrix 2.70-'īniha! Hāʻawi kēia pale kiʻekiʻe loa i ka hana lua ʻole a me nā hiʻohiʻona hou.
Hoʻolālā ʻia me ka noʻonoʻo ʻana i ka pono o ka wahi, hiki i ka mea hoʻohālike 2.70-'īniha ke hoʻohui maʻalahi i loko o nā polokalamu liʻiliʻi me ka mālama ʻana i ka ʻoiaʻiʻo ʻike maka kupaianaha. Hōʻoia ka nui o ka pixel 128x64 i nā kiʻi ʻoi loa a me ka hōʻike ʻana o ka ʻike hiki ke heluhelu ʻia, e hoʻomaikaʻi ana i ka launa pū ʻana o ka mea hoʻohana ma o ka mōakāka kiʻi kiʻi maikaʻi loa.
Me ka hoʻohana ʻana i ka ʻenehana OLED hanauna hou, hoʻokō kēia modula i nā palena ʻike maka kūikawā e pili ana i nā lakio ʻokoʻa palena ʻole, ka hana hou ʻana o ke kala maoli, a me nā kihi nānā ākea 170°. ʻO ke ʻano pixel hoʻokuʻu ponoʻī e hiki ai i nā pae ʻeleʻele kūpono a me ka hoʻemi ʻana i ka hoʻohana ʻana i ka mana i hoʻohālikelike ʻia me nā hoʻonā LCD maʻamau.
Hoʻololi hou kēia hopena OLED 128x64 i ka ʻenehana hōʻike liʻiliʻi, e hoʻohui ana i ka hoʻolālā ergonomic me ka maikaʻi o ka ʻenekinia. Kākoʻo kāna hoʻolālā adaptive i ka hoʻomohala ʻana i ka firmware maʻamau a me nā hoʻonohonoho backlight, e kūpono like ana no ka prototyping uila mea kūʻai aku a me ka hoʻohui ʻana o nā huahana kalepa. E apo i ka kamaʻilio ʻike maka pae aʻe me kā mākou hana hou OLED premium.