| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 5.0 ʻīniha |
| Nā Pikela | 800×480 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | hola 6 |
| Wahi Hana (AA) | 108 × 64.8 mm |
| Ka nui o ka Panel | 120.7 × 75.8 × 3.0 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 16.7M |
| ʻĀlohilohi | 500 cd/m² |
| Hoʻopili | RGB 24bit |
| Helu Pine | 15 |
| IC Mea Hoʻokele | TBD |
| ʻAno kukui hope | LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | 3.0~3.6 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
Eia kahi mana Pelekania i hoʻomaikaʻi ʻia a ʻoihana hoʻi o ka wehewehe ʻana o kāu huahana:
Modula Hōʻike LCD TN 5.0-'īniha B050TB903C-18A
ʻIke Huahana:
Hana ʻia e Jiangxi Wisevision Optoelectronics Co., Ltd., kahi mea hoʻolako hoʻonā hōʻike alakaʻi, ʻo ka B050TB903C-18A he module LCD TN 5.0-'īniha hana kiʻekiʻe i hoʻolālā ʻia no nā noi ʻoihana a me nā ʻoihana. Me ka hoʻonā WVGA (800 × 480 mau pikela), hāʻawi kēia hōʻike i nā ʻike maka ʻoi me ka hana hilinaʻi.
Nā Kikoʻī Koʻikoʻi: