| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.46 ʻīniha |
| Nā Pikela | 80×160 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | Loiloi āpau |
| Wahi Hana (AA) | 16.18 × 32.35 mm |
| Ka nui o ka Panel | 18.08 × 36.52 × 2.1 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65 K |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | 4 Laina SPI |
| Helu Pine | 13 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9107 |
| ʻAno kukui hope | 3 LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | -0.3~4.6 V |
| Kaumaha | 1.1 |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO ka N146-0816KTBPG41-H13 he module IPS TFT-LCD 1.46-'īniha me ka hoʻonā o 80x160 mau pikela. Me ka hoʻohana ʻana i ka ʻenehana IPS (In-Plane Switching) ākea-nānā, hāʻawi ia i ka maikaʻi o ke kiʻi kūlike ma nā kihi nānā o 80 degere (hema/ʻākau/luna/lalo), e hāʻawi ana i nā kala ʻālohilohi, momona, a kūlohelohe.
Kākoʻo kēia hōʻike i nā ʻano pilina he nui (SPI, MCU, RGB) no ka hoʻohui maʻalahi. Me kahi pae ʻālohilohi kiʻekiʻe o 350 cd/m², hōʻoia ia i ka ʻike maikaʻi loa ʻoiai ma lalo o ke kukui ambient ʻālohilohi. Hoʻokele ʻia ka hana e ka **GC9107 driver IC** holomua, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hana maʻalahi a me ka maikaʻi.
Nā Kikoʻī Koʻikoʻi:
Laki Hoʻohālikelike: 800:1
Laki ʻAno: 3:4 (Maʻamau)
Ka Uila Hoʻolako Analog: -0.3V a i 4.6V (2.8V Maʻamau)
Mahana Hana: -20°C a i +70°C
Mahana mālama: -30°C a i +80°C