| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.12 ʻīniha |
| Nā Pikela | 128×128 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 20.14 × 20.14 mm |
| Ka nui o ka Panel | 27×30.1×1.25 mm |
| Waihoʻoluʻu | Monochrome (Keʻokeʻo) |
| ʻĀlohilohi | 100 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | SPI like/I²C/4-uea |
| Kuleana | 1/64 |
| Helu Pine | 22 |
| IC Mea Hoʻokele | SH1107 |
| Uila uila | 1.65-3.5 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
X112-2828TSWOG03-H22: Modula Hōʻikeʻike OLED COG 1.12-'īniha Hoʻonā Kiʻekiʻe
Nā Hiʻohiʻona Koʻikoʻi:
Hōʻikeʻike OLED kiʻi huinahā 1.12-'īniha me ka ʻenehana COG (Chip-on-Glass)
Ka nui o ka pixel me ka hoʻonā 128 × 128
Nā ana liʻiliʻi loa: 27 × 30.1 × 1.25 mm (outline), 20.14 × 20.14 mm (ʻāpana hana)
ʻO ka IC hoʻokele SH1107 i hoʻohui ʻia e kākoʻo ana i nā interface he nui:
ʻO ka pilina like
4-Wire SPI
hana kūpono:
3V logic supply voltage (maʻamau)
12V hōʻike i ka uila lako
1/128 kaʻina hana hoʻokele
Nā Kikoʻī ʻenehana:
Pae mahana hana: -40°C a i +70°C
Pae mahana mālama: -40°C a i +85°C
Hoʻolālā māmā a lahilahi loa
Hoʻohana mana haʻahaʻa
Nā noi:
ʻOihana: Nā mea ana, nā mea hana lima
Mea kūʻai aku: Nā mīkini home, ʻenehana akamai
Kalepa: Nā ʻōnaehana POS kālā
ʻO kona ʻano hoʻohālikelike liʻiliʻi a me nā koho interface he nui e hāʻawi i ka maʻalahi o ka hoʻolālā no nā hoʻokō huahana like ʻole.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi Kiʻekiʻe: 140 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 1000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.
Ke hoʻolauna nei i kahi pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 128x128 kiko, kahi huahana hou a ʻoi loa e hoʻololi i ke ʻano o kou nānā ʻana i ka ʻike. Hāʻawi kēia modula hōʻike i kahi ʻike ʻike maka ʻole me kona hoʻolālā liʻiliʻi a me nā hiʻohiʻona holomua.
Loaʻa i ka pale modula hōʻikeʻike OLED liʻiliʻi kahi pale kiko 128x128 kiʻekiʻe, e hōʻoiaʻiʻo ana i nā kiʻi ʻoi a maopopo. Inā ʻoe e hōʻike ana i nā kikokikona, nā kiʻi a i ʻole nā mea multimedia, e ʻike ʻia kēlā me kēia kikoʻī me ka maopopo kupaianaha. ʻO ka ʻenehana OLED i hoʻohana ʻia i loko o kēia modula e hōʻoiaʻiʻo ana i nā kala ʻōlinolino a me nā ʻeleʻele hohonu, e hana ana i kahi hōʻikeʻike ʻike hoihoi.
Me ke ana ʻana he 1.12 ʻīniha wale nō, he liʻiliʻi a māmā hoʻi ka modula hōʻike, e kūpono ana no nā ʻano hana like ʻole. Mai nā mea hiki ke hoʻokomo ʻia a me nā uaki akamai a hiki i nā ʻōnaehana nānā lapaʻau lawe lima a me nā lepili papa uila, hiki i kēia modula ke hoʻonui i nā ʻike mea hoʻohana ma nā ʻoihana like ʻole.
Mahalo i kāna pilina serial I2C, hiki ke hoʻohui maʻalahi ʻia ka module i kāu lako uila e kū nei. Hiki i ka interface ke kamaʻilio maʻalahi ma waena o kāu hāmeʻa a me ka hōʻike OLED, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hoʻohui wikiwiki a maʻalahi. Eia kekahi, kākoʻo ka module i nā ʻōlelo he nui a kūpono no nā mākeke honua a me nā hui mea hoʻohana like ʻole.
ʻAʻole wale ka pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 128x128 kiko e hāʻawi i ka hana ʻike maka maikaʻi loa, akā hōʻike pū kekahi i ka hoʻohana ʻana i ka mana haʻahaʻa. Hōʻoia kēia modula mālama ikehu i ka lōʻihi o ke ola pākaukau i nā polokalamu lawe lima, e hōʻemi ana i ka pono no ka hoʻouka pinepine ʻana a i ʻole ke pani ʻana i ka pākaukau.
Hoʻohui nā pale modula hōʻike OLED i kahi pā o ka nani i kāu huahana me kā lākou hoʻolālā nani a liʻiliʻi. ʻO kona kūkulu ʻana kiʻekiʻe e hōʻoiaʻiʻo i ka lōʻihi a me ka lōʻihi o ke ola, e lilo ia i koho hilinaʻi no kekahi mea uila.
I ka hōʻuluʻulu manaʻo, ʻo ka pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 128x128 kiko he huahana maikaʻi loa ia e hoʻohui i ka ʻenehana holomua, ka hoʻolālā liʻiliʻi a me ka pono o ka ikehu. Inā he mea hana ʻoe e ʻimi nei e hoʻomaikaʻi i kāu huahana a i ʻole he mea kūʻai aku e ʻimi nei i kahi ʻike ʻike hohonu, ʻo kēia modula hōʻike OLED ka hopena kūpono. E apo i ka wā e hiki mai ana o ka hōʻike me kahi pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 128x128 kiko.