| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.32 ʻīniha |
| Nā Pikela | 128×96 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 26.86 × 20.14 mm |
| Ka nui o ka Panel | 32.5 × 29.2 × 1.61 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo |
| ʻĀlohilohi | 80 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | SPI like/I²C/4-uea |
| Kuleana | 1/96 |
| Helu Pine | 25 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1327 |
| Uila uila | 1.65-3.5 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
Ke hoʻolauna nei i ka N132-2896GSWHG01-H25, kahi module hōʻike OLED ʻōnaehana COG ʻoi loa e hoʻohui i ka hoʻolālā māmā, ka hoʻohana ʻana i ka mana haʻahaʻa a me ka ʻano lahilahi loa. ʻO ke ana o ka hōʻike he 1.32 ʻīniha a he hoʻonā pikela o 128 × 96 mau kiko, e hāʻawi ana i nā hiʻohiʻona maopopo no nā ʻano noi like ʻole. ʻO ka nui o ka Module he 32.5 × 29.2 × 1.61 mm, e kūpono ana no nā lako me kahi palena.
ʻO kekahi o nā hiʻohiʻona koʻikoʻi o kēia modula OLED kona ʻōlinolino maikaʻi loa. ʻO ka liʻiliʻi loa o ka ʻōlinolino o ka hōʻike he 100 cd/m², e hōʻoiaʻiʻo ana i ka ʻike maikaʻi loa ʻoiai ma nā wahi mālamalama. Inā ʻoe e hoʻohana ia mea no nā lako hana, nā noi home, POS kālā, nā mea hana lima, nā lako ʻenehana akamai, nā mea hana lapaʻau, a pēlā aku. e hāʻawi ka modula i kahi ʻaoʻao mea hoʻohana maopopo a ʻālohilohi.
Ua hoʻolālā ʻia ka N132-2896GSWHG01-H25 e hana ma nā ʻano kūlana like ʻole a hana pono i ka pae mahana mai -40°C a i +70°C. Eia kekahi, ʻo kona pae mahana mālama he -40℃ a i +85℃, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hana hilinaʻi ʻoiai ma nā wahi koʻikoʻi. ʻO kēia ka mea kūpono no nā noi e pono ai ke kūpaʻa a me ka lōʻihi, e hāʻawi ana iā ʻoe i ka maluhia o ka noʻonoʻo e hana pono kāu lako ma kekahi ʻano.
①Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
②Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
③ʻĀlohilohi Kiʻekiʻe: 100 cd/m²;
④Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 10000:1;
⑤Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
⑥Mahana Hana Laulā
⑦Ka hoʻohana ʻana i ka mana haʻahaʻa;