| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 3.97 ʻīniha |
| Nā Pikela | 320×480 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 55.68×83.52 mm |
| Ka nui o ka Panel | 60 × 92.25 × 2.2 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 16.7M |
| ʻĀlohilohi | 400 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | MCU |
| Helu Pine | 15 |
| IC Mea Hoʻokele | ILI9488 |
| ʻAno kukui hope | 8 LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 2.7~3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
He modula TFT LCD 3.98-'īniha ʻo TFT398B008 me kahi panela IPS. Ua kūkulu ʻia kēia modula me kahi IC hoʻokele ILI9488 e kākoʻo ana i ka pilina MCU.
Loaʻa i kēia hōʻike kiʻi kahi hoʻonā o 320 × 480 mau kiko a me ka ʻōlinolino o 400 cd/m² (waiwai maʻamau), a me ke ʻano ʻokoʻa o 1200 (waiwai maʻamau).
Loaʻa i ka panela IPS ka pono o nā kihi nānā ākea o Hema: 89 / ʻĀkau: 89 / I luna: 89 / I lalo: 89 kekelē (maʻamau).
Loaʻa i ka panela kahi ākea o nā kuanaʻike, nā waihoʻoluʻu ʻōlinolino, a me nā kiʻi kiʻekiʻe me ke ʻano piha.
He kūpono loa ia no nā noi e like me nā mea lapaʻau, nā polokalamu lima, ka ʻōnaehana nānā palekana.
ʻO ka mahana hana o kēia modula he -20 ℃ a i 70 ℃, a ʻo ka mahana mālama he -30 ℃ a i 80 ℃.