| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 3.97 ʻīniha |
| Nā Pikela | 480×800 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 51.84 × 86.40 mm |
| Ka nui o ka Panel | 55.44 × 96.17 × 2.1 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 16.7M |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | MIPI |
| Helu Pine | 15 |
| IC Mea Hoʻokele | ST7701S |
| ʻAno kukui hope | 8 LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 2.7~3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
He modula hōʻikeʻike IPS TFT-LCD 3.97-'īniha ʻo TFT040B029-A0; i hana ʻia me ka hoʻonā 480 x 800 pikela.
Kākoʻo ke modula i ka MIPI DSI Serial interface (2 laina), ua hōʻike ʻia me ka panela IPS nona nā pono o ka ʻaoʻao nānā ākea o ka Hema: 85 / ʻĀkau: 85 / I luna: 85 / I lalo: 85 kekelē (maʻamau), ka lakio ʻokoʻa 800 (waiwai maʻamau), ka ʻōlinolino 350 cd/m² (waiwai maʻamau), ka panela ʻili Anti-Glare.
ʻO kēia hōʻike LCD MIPI 3.97-'īniha he ʻano kiʻi; ua hoʻohui pū ia i ka mea hoʻokele IC ST7701S ma ka module, ka laulā voltage hoʻolako interface 2.7V a i 3.3V.
Loaʻa i ka panela kahi ākea o nā kuanaʻike, nā waihoʻoluʻu ʻōlinolino, a me nā kiʻi kiʻekiʻe me ke ʻano piha.
He kūpono loa ia no nā lako ʻoihana liʻiliʻi, nā ʻōnaehana nānā palekana, nā polokalamu lima, nā mea hoʻopaʻa leo hoʻokele, a me nā huahana ʻē aʻe.
Hiki i kēia modula TFT ke hana i nā mahana mai -20℃ a i +70℃; ʻo kona mahana mālama ʻana mai -30℃ a i +80℃.