| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.65 ʻīniha |
| Nā Pikela | 142 x 428 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Ka nui o ka Panel | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65K |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | 4 Laina SPI/MCU |
| Helu Pine | 13 |
| IC Mea Hoʻokele | NV3007 |
| ʻAno kukui hope | 3 LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | 2.5~3.3 V |
| Kaumaha | 1.1 |
| Mahana Hana | -20 ~ +60 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO ka SPEC N165-1442KTBIG31-H13 he modula IPS TFT-LCD 1.65-'īniha e hāʻawi ana i ka hoʻonā o 142 × 428 mau pikela. Me ka ʻenehana IPS (In-Plane Switching) ākea-nānā, hāʻawi ia i nā kihi nānā 80° kūlike (L/R/U/D) me nā kiʻi ʻōlinolino a pololei i ke kala.
Ke kākoʻo nei i nā pilina SPI, MCU, a me RGB, hiki i kēia hōʻike ke hoʻohui pū ʻana o ka ʻōnaehana maʻalahi. ʻO kona mālamalama kiʻekiʻe 350 cd/m² e hōʻoiaʻiʻo ana i ka ʻike kūpono i nā wahi mālamalama, ʻoiai ʻo ka IC hoʻokele NV3007 holomua e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hana pono.
Nā Kikoʻī Koʻikoʻi:
Ka Lāki Hoʻohālikelike: 1000:1
Laki ʻAno: 3:4 (Maʻamau)
Analog VDD:2.5V - 3.3V (2.8V Typ.)
Mahana Hana: -20°C a i +60°C
Ka Mahana Mālama: -30°C a i +80°C
Hōʻike ākea: Me ka Monochrome OLED, TFT, CTP;
Nā hoʻonā hōʻike: Me ka hana ʻana i nā mea hana, FPC i hoʻopilikino ʻia, ke kukui hope a me ka nui; Kākoʻo loea a me ka hoʻolālā ʻana
Q: 1. Hiki iaʻu ke loaʻa kahi kauoha laʻana?
A: ʻAe, hoʻokipa mākou i ka kauoha laʻana e hoʻāʻo a nānā i ka maikaʻi.
Q: 2. He aha ka manawa alakaʻi no ka laʻana?
A: Pono ka laʻana o kēia manawa i 1-3 mau lā, pono ka laʻana i hoʻopilikino ʻia i 15-20 mau lā.
Q: 3. Loaʻa iā ʻoe kekahi palena MOQ?
A: ʻO kā mākou MOQ he 1PCS.
Q: 4. Pehea ka lōʻihi o ka palapala hoʻokō?
A: 12 mau mahina.
Q: 5. he aha ka express āu e hoʻohana pinepine ai e hoʻouna i nā laʻana?
A: Hoʻouna pinepine mākou i nā laʻana e DHL, UPS, FedEx a i ʻole SF. ʻO ka maʻamau he 5-7 mau lā e hōʻea ai.
Q: 6. He aha kāu manawa uku i ʻae ʻia?
A: ʻO kā mākou manawa uku maʻamau ʻo T / T. Hiki ke kūkākūkā ʻia nā mea ʻē aʻe.