| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 2.79 ʻīniha |
| Nā Pikela | 142x428 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | SPI/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Ka nui o ka Panel | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 262K |
| ʻĀlohilohi | 350 |
| Hoʻopili | SPI/MCU |
| Helu Pine | 10 |
| IC Mea Hoʻokele | NV3007 |
| ʻAno kukui hope | |
| Uila uila | -0.3~4.6 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +85 °C |
| Mahana mālama | -40~ +90°C |
ʻO N279-1428KIWIG01-C10 kahi 2.79-'īniha IPS TFT-LCD me ka hoʻonā o 142x428 mau pikela. Kākoʻo i nā ʻano interface like ʻole e like me SPI, MCU a me RGB, e hāʻawi ana i ka maʻalahi no ka hoʻohui maʻalahi ʻana i loko o kekahi papahana. ʻO ka mālamalama o ka hōʻike o 350 cd/m² e hōʻoiaʻiʻo ana i nā hiʻohiʻona maopopo a olaola hoʻi i nā kūlana kukui ʻālohilohi. Hoʻohana ka monitor i ka IC hoʻokele NV3007 holomua e hōʻoia i ka hana maʻalahi a me ka maikaʻi.
Hoʻohana ʻo N279-1428KIWIG01-C10 i ka ʻenehana IPS (In plane Switching) ākea. ʻO ka laulā nānā ʻana he hema: 85/ʻākau: 85/i luna: 85/i lalo: 85 degere. he lakio ʻokoʻa o 1300:1, a he lakio hiʻohiʻona o 3:4 (waiwai maʻamau). ʻO ke ana uila lako no ka analog mai 1.65V a i 3.3V (ʻo ka waiwai maʻamau he 2.8V). Loaʻa i ka panela IPS kahi ākea o nā kihi nānā, nā kala ʻālohilohi, a me nā kiʻi kiʻekiʻe i piha a kūlohelohe. Hiki i kēia modula TFT-LCD ke hana ma lalo o nā mahana mai -40℃ a i +85℃, a ʻo kona mahana mālama mai -40℃ a i +85℃.
Hōʻike ākea: Me ka Monochrome OLED, TFT, CTP;
Nā hoʻonā hōʻike: Me ka hana ʻana i nā mea hana, FPC i hoʻopilikino ʻia, ke kukui hope a me ka nui; Kākoʻo loea a me ka hoʻolālā ʻana
Q: 1. Hiki iaʻu ke loaʻa kahi kauoha laʻana?
A: ʻAe, hoʻokipa mākou i ka kauoha laʻana e hoʻāʻo a nānā i ka maikaʻi.
Q: 2. He aha ka manawa alakaʻi no ka laʻana?
A: Pono ka laʻana o kēia manawa i 1-3 mau lā, pono ka laʻana i hoʻopilikino ʻia i 15-20 mau lā.
Q: 3. Loaʻa iā ʻoe kekahi palena MOQ?
A: ʻO kā mākou MOQ he 1PCS.
Q: 4. Pehea ka lōʻihi o ka palapala hoʻokō?
A: 12 mau mahina.
Q: 5. he aha ka express āu e hoʻohana pinepine ai e hoʻouna i nā laʻana?
A: Hoʻouna pinepine mākou i nā laʻana e DHL, UPS, FedEx a i ʻole SF. ʻO ka maʻamau he 5-7 mau lā e hōʻea ai.
Q: 6. He aha kāu manawa uku i ʻae ʻia?
A: ʻO kā mākou manawa uku maʻamau ʻo T / T. Hiki ke kūkākūkā ʻia nā mea ʻē aʻe.