| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.47 ʻīniha |
| Nā Pikela | 172×320 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Ka nui o ka Panel | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65 K |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | QSP/MCU |
| Helu Pine | 8 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9307 |
| ʻAno kukui hope | 3 LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | -0.3~4.6 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO ka N147-1732THWIG49-C08 he module IPS TFT-LCD 1.47-'īniha me kahi hoʻonā kiʻekiʻe o 172x320 mau pikela. Me ka ʻenehana IPS (In-Plane Switching) ākea-nānā, hāʻawi ia i nā kiʻi kūlike a kiʻekiʻe me nā kala ʻālohilohi, momona, a kūlohelohe ma nā kihi nānā o 80 degere (hema/ʻākau/luna/lalo).
Kākoʻo kēia hōʻike i nā ʻano pilina he nui, me SPI, no ka hoʻohui ʻana o ka ʻōnaehana maʻalahi. ʻO kona ʻōlinolino kiʻekiʻe o 350 cd/m² e hōʻoiaʻiʻo ana i ka ʻike maikaʻi loa ʻoiai i ke kukui ambient ʻālohilohi. Hoʻokele ʻia ka hana e ka IC hoʻokele GC9307 holomua, e hiki ai ke hana maʻalahi a maikaʻi.
Nā Kikoʻī Koʻikoʻi:
Laki Hoʻohālikelike: 1500:1
Laki ʻAno: 3:4 (Maʻamau)
Ka Uila Hoʻolako Analog: -0.3V a i 4.6V (2.8V Maʻamau)
Mahana Hana: -20°C a i +70°C
Mahana mālama: -30°C a i +80°C