| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.28 ʻīniha |
| Nā Pikela | 240×240 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 32.4 × 32.4 mm |
| Ka nui o ka Panel | 35.6 × 38.1 × 1.6 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65K |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | SPI / MCU |
| Helu Pine | 12 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9A01 |
| ʻAno kukui hope | 1 LED KEʻOKEʻO-MAKAHIKI |
| Uila uila | 2.5~3.3 V |
| Kaumaha | 1.2 g |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
He pale IPS TFT-LCD pōʻai ʻo N128-2424THWIG04-H12 me kahi hōʻikeʻike anawaena 1.28-ʻīniha me ka hoʻonā 240x240 mau pikela.
Loaʻa i kēia hōʻike TFT poepoe kahi panela IPS TFT-LCD i kūkulu ʻia me kahi IC hoʻokele GC9A01 hiki ke kamaʻilio ma o ka pilina SPI.
Ua hoʻohana ʻia ka N128-2424THWIG04-H12 i ka panela IPS (In plane Switching), nona ka pono o ke ʻano ʻokoʻa kiʻekiʻe, ke kua ʻeleʻele maoli i ka wā e pio ai ka hōʻike a i ʻole ka pixel a me ke kihi nānā ākea o Hema: 85 / ʻĀkau: 85 / I luna: 85 / I lalo: 85 kekelē (maʻamau), ka lakio ʻokoʻa 1,100: 1 (waiwai maʻamau), ka ʻōlinolino 350 cd/m².
ʻO ke ana uila o ka lako mana o LCM mai 2.5V a i 3.3V, ʻo ia ka waiwai maʻamau o 2.8V.
He kūpono ka modula hōʻike no nā hāmeʻa liʻiliʻi, nā hāmeʻa hiki ke komo, nā huahana automation home, nā huahana keʻokeʻo, nā ʻōnaehana wikiō, a pēlā aku.
Hiki ke hana ma nā mahana mai -20℃ a i + 70℃ a me nā mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.