| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.45 ʻīniha |
| Nā Pikela | 60 x 160 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | 12:00 |
| Wahi Hana (AA) | 13.104 x 34.944 mm |
| Ka nui o ka Panel | 15.4 × 39.69 × 2.1 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65 K |
| ʻĀlohilohi | 300 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | 4 Laina SPI |
| Helu Pine | 13 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9107 |
| ʻAno kukui hope | 1 LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | 2.5~3.3 V |
| Kaumaha | 1.1g |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
Eia kahi ʻike loea i hoʻoponopono hou ʻia e ka ʻoihana:
ʻIke loea N145-0616KTBIG41-H13
He modula IPS TFT-LCD 1.45-'īniha e hāʻawi ana i ka hoʻonā 60 × 160 pikela, i hana ʻia no nā noi i hoʻokomo ʻia me nā ʻano like ʻole. Me ka hōʻike ʻana i ka hoʻohālikelike interface SPI, hōʻoia kēia hōʻike i ka hoʻohui pololei ʻana ma waena o nā ʻōnaehana uila like ʻole. Me ka hoʻopuka ʻana o ka mālamalama 300 cd/m², mālama ia i ka ʻike maopopo ʻana i ka lā pololei a i ʻole nā wahi kukui kiʻekiʻe.
Nā Kikoʻī Koʻikoʻi:
Mana Hoʻokele Kiʻekiʻe: IC hoʻokele GC9107 no ka hana hōʻailona i hoʻomaikaʻi ʻia
Nānā ʻana i ka Hana
Nā kihi nānā like 50° (L/R/U/D) ma o ka ʻenehana IPS
800:1 lakio ʻokoʻa no ka hoʻonui ʻana i ka hohonu o ka mālamalama
lakio hiʻohiʻona 3:4 (hoʻonohonoho maʻamau)
Nā Pono Mana: lako analog 2.5V-3.3V (maʻamau 2.8V)
Nā Hiʻohiʻona Hana:
ʻOi aku ka maikaʻi o ka ʻike maka: Ka saturation kala kūlohelohe me ka hoʻopuka chromatic 16.7M
Ke kūpaʻa o ke kaiapuni:
Pae hana: -20℃ a i +70℃
Ka hoʻomanawanui mālama: -30℃ a i +80℃
Ka Pono o ka Ikehu: Hoʻolālā haʻahaʻa-voltage no nā noi pili i ka mana
Nā Pōmaikaʻi Koʻikoʻi:
1. Hana hiki ke heluhelu ʻia e ka lā me ka papa IPS anti-glare
2. Kūkulu paʻa no ka hilinaʻi ʻoihana
3. Hoʻokō maʻalahi ʻia o ka protocol SPI
4. Hana paʻa o ka hana wela ma nā kūlana koʻikoʻi
Kūpono no:
- Nā hōʻikeʻike dashboard kaʻa
- Nā polokalamu IoT e pono ai ka ʻike ʻia ma waho
- Nā pilina mea hana lapaʻau
- Nā kikowaena lima paʻa