| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 10.1 ʻīniha |
| Nā Pikela | 1024×600 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 222.72×125.28 mm |
| Ka nui o ka Panel | 235 × 143 × 3.5 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 16.7 M |
| ʻĀlohilohi | 250 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | RGB 8-bit like |
| Helu Pine | 15 |
| IC Mea Hoʻokele | TBD |
| ʻAno kukui hope | LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | 3.0~3.6 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
He modula hōʻikeʻike TFT-LCD 10.1” ʻīniha ka B101N535C-27A; i hana ʻia me ka hoʻonā 1024 × 600 pikela. Loaʻa i kēia panela hōʻikeʻike ka nui o ka modula he 235 × 143 × 3.5 mm a me ka nui AA he 222.72 × 125.28 mm. ʻO ke ʻano hōʻikeʻike he keʻokeʻo maʻamau, a ʻo ka interface he RGB. Loaʻa i ka hōʻikeʻike kahi palapala hoʻokō o 12 mau mahina a loaʻa ia ma ke ʻano he lako hale hana. Hiki ke hoʻohana ʻia ka hōʻikeʻike ma nā ʻano hana like ʻole e like me nā ʻōnaehana hoʻokele kaʻa, nā mea pāʻani media lawe lima, nā ʻōnaehana hoʻomalu ʻoihana, a pēlā aku. Hiki ke hana kēia modula TFT ma nā mahana mai -20 ℃ a i +70 ℃; ʻo kona mahana mālama mai -30 ℃ a i +80 ℃.
Kākoʻo ka hōʻikeʻike B101N535C-27A 10.1" TFT LCD i ka ʻenehana CTP (Capacitive Touch Panel), ka mea e ʻae ai i kahi ʻaoʻao mea hoʻohana ʻoi aku ka maʻalahi a me ka pane koke i hoʻohālikelike ʻia me nā pale paʻi resistive. Hoʻokumu ʻia ka ʻenehana pale paʻi capacitive ma ke kumumanaʻo o ka ʻike ʻana i nā loli o ka capacitance ma ka ʻili o ka panela paʻi.
Ua haku ʻia ka panela hoʻopā me kahi papa alakaʻi moakaka ma luna o ka panela hōʻike a me kahi IC hoʻokele e ʻike ana i nā loli o ka capacitance i hoʻokumu ʻia e ka pā kanaka. Hāʻawi ia i kahi pane hoʻokomo pololei a pololei hoʻi a ʻoi aku ka lōʻihi o ke ola ma mua o nā pale hoʻopā resistive.