| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 0.71 ʻīniha |
| Nā Pikela | 160×160 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 18 × 18 mm |
| Ka nui o ka Panel | 20.12×22.3×1.81 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65K |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | RGB |
| Helu Pine | 12 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9D01 |
| ʻAno kukui hope | 1 LED KEʻOKEʻO-MAKAHIKI |
| Uila uila | 2.5~3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
He pale IPS TFT-LCD pōʻai ʻo N071-1616TBBIG01-H12 me kahi hōʻike anawaena 0.71-ʻīniha me ka hoʻonā 160x160 pikela. Loaʻa i kēia hōʻike TFT poepoe kahi panela IPS TFT-LCD i kūkulu ʻia me kahi IC hoʻokele GC9D01 hiki ke kamaʻilio ma o ka pilina SPI.
Ua hoʻohana ʻia ka N071-1616TBBIG01-H12 me ka panela IPS (In plane Switching), nona ka pono o ke ʻano ʻokoʻa kiʻekiʻe, ke kua ʻeleʻele maoli i ka wā e pio ai ka hōʻike a i ʻole ka pixel a me ke kihi nānā ākea o Hema:80 / ʻĀkau:80 / I luna:80/ I lalo:80 kekelē (maʻamau), ka lakio ʻokoʻa 1,200:1 (waiwai maʻamau), ka ʻōlinolino 350 cd/m².
ʻO ke anakahi uila o ka LCM mai 2.4V a i 3.3V, ʻo ia ka waiwai maʻamau o 2.8V. He kūpono ka modula hōʻike no nā hāmeʻa liʻiliʻi, nā hāmeʻa hiki ke komo, nā huahana automation home, nā huahana keʻokeʻo, nā ʻōnaehana wikiō, a pēlā aku. Hiki ke hana ma nā mahana mai -20℃ a i + 70℃ a me nā mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.