| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 2.00 ʻīniha |
| Nā Pikela | 240×320 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 30.6 × 40.82 mm |
| Ka nui o ka Panel | 34.6 × 47.8 × 2.05 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 262K |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | SPI / MCU/RGB |
| Helu Pine | 22 |
| IC Mea Hoʻokele | ST7789 |
| ʻAno kukui hope | 3 LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 2.4~3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO N200-2432KHWIG07-C22 kahi 2-'īniha IPS TFT-LCD me ka hoʻonā o 240x320 mau pikela. Kākoʻo i nā ʻano interface like ʻole e like me SPI, MCU a me RGB, e hāʻawi ana i ka maʻalahi no ka hoʻohui maʻalahi ʻana i loko o kekahi papahana. ʻO ka mālamalama o ka hōʻike o 350 cd/m² e hōʻoiaʻiʻo ana i nā hiʻohiʻona maopopo a olaola hoʻi i nā kūlana kukui ʻālohilohi. Hoʻohana ka monitor i ka IC hoʻokele ST7789 holomua e hōʻoia i ka hana maʻalahi a me ka maikaʻi.
Hoʻohana ʻo N200-2432KHWIG07-C22 i ka ʻenehana IPS (In plane Switching) ākea. ʻO ka laulā nānā ʻana he hema: 80/ʻākau: 80/i luna: 80/i lalo: 80 kekelē. he lakio ʻokoʻa o 1500:1, a he lakio hiʻohiʻona o 3:4 (waiwai maʻamau). ʻO ke ana uila lako no ka analog mai 2.4V a i 3.3V (ʻo ka waiwai maʻamau he 2.8V). Loaʻa i ka panela IPS kahi ākea o nā kihi nānā, nā kala ʻālohilohi, a me nā kiʻi kiʻekiʻe i piha a kūlohelohe. Hiki i kēia modula TFT-LCD ke hana ma lalo o nā mahana mai -20℃ a i +70℃, a ʻo kona mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.
Aia ke keʻena nui o New Vision Technology Co., Ltd. ma Shenzhen a ua lawelawe nei i nā mea kūʻai aku no 15 mau makahiki me kona mau hiki R&D ikaika. Ua kūpaʻa mākou i ka hāʻawi ʻana i nā lawelawe hōʻikeʻike kiʻekiʻe a me nā lawelawe loea i nā mea kūʻai aku a puni ka honua. Ua kaulana kā mākou huahana, e like me ka N200-2432KHWIG07-C22, no ko lākou hilinaʻi, kūpaʻa, a me ka pono.