| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 3.12 ʻīniha |
| Nā Pikela | 256×64 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 76.78 × 19.18 mm |
| Ka nui o ka Panel | 88×27.8×2.0 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo/Polū/Melemele |
| ʻĀlohilohi | 60 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | Parallel/I²C/4-wireSPI |
| Kuleana | 1/64 |
| Helu Pine | 30 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1322 |
| Uila uila | 1.65-3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +85 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
He hōʻike OLED COG Graphic 3.12” ʻo X312-5664ASWDG01-C30, i hana ʻia me ka hoʻonā o 256 × 64 mau pikela.
ʻO ke ana o kēia modula hōʻike OLED he 88 × 27.8 × 2.0 mm a ʻo ka nui AA he 76.78 × 19.18 mm;
Ua kūkulu ʻia kēia modula me ka IC mea hoʻokele SSD1322; hiki ke kākoʻo ʻia nā pilina like, 4-laina SPI, a me I²C; ʻo ke ana uila hoʻolako o ka logic he 2.5V (waiwai maʻamau), 1/64 hana hoʻokele.
ʻO X312-5664ASWDG01-C30 kahi hōʻike OLED ʻano COG, kūpono kēia modula OLED no nā noi lapaʻau, ka papa hoʻokele, ka mīkini nānā ponoʻī, nā mīkini tikiki, nā mika kaʻa, a pēlā aku.
Hiki ke hana ka modula OLED i nā mahana mai -40℃ a i +85℃; ʻo kona mahana mālama ʻana mai -40℃ a i +85℃.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi kiʻekiʻe: 80 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.
Ke hoʻolauna nei i ka pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 3.12-'īniha 256x64 kiko - kahi hopena hōʻike hou a me ke akamai loa e lawe mai ana i nā hopena ʻike maka maikaʻi loa i kou manamana lima.
Me kona nui liʻiliʻi a me ka nui o ka pixel kupaianaha o 256x64 mau kiko, hāʻawi kēia modula hōʻike OLED i kahi ʻike nānā immersive i kūlike ʻole. Inā makemake kāu mau papahana ʻoihana i nā kiʻi ʻoi a olaola a i ʻole kāu mau hana pilikino e koi ana i nā hiʻohiʻona hoihoi, ua hoʻolālā ʻia kēia hōʻike e lawe i kāu ʻike i nā kiʻekiʻe hou.
Hoʻohana ʻia e ka ʻenehana OLED, hāʻawi ka module i ka pololei o ke kala a me ke ʻano ʻokoʻa, e hōʻoiaʻiʻo ana i kēlā me kēia kiʻi e ola me ka pololei kupaianaha. ʻO ka hoʻonā kiʻekiʻe a me ka hoʻonohonoho pixel mānoanoa e hana i nā kiʻi ʻoi a kikoʻī, e hāʻawi ana i ka maopopo ʻole e hoʻopūʻiwa iā ʻoe.
ʻAʻole wale kēia modula hōʻike OLED e hāʻawi i nā hopena ʻike maka maikaʻi loa, akā he manawa pane wikiwiki hoʻi, e kūpono ana no nā ʻike ikaika a wikiwiki hoʻi. Inā ʻoe e pāʻani ana i nā pāʻani wikiō, e nānā ana i nā kiʻiʻoniʻoni piha i nā hana, a i ʻole e hoʻolālā ana i nā animation, e hopu pono kēia hōʻike i kēlā me kēia manawa, e hōʻoiaʻiʻo ana i kahi ʻike maʻalahi a maʻalahi hoʻi.
Ma muli o kona ʻano liʻiliʻi, he maʻalahi ka module OLED a hiki ke hoʻohui ʻia i loko o nā ʻano mea hana like ʻole a me nā noi. Inā ʻoe e hoʻolālā ana i kahi mea hiki ke hoʻokomo ʻia e pono ai kahi hōʻike liʻiliʻi, a i ʻole kahi huahana uila mea kūʻai liʻiliʻi e pono ai kahi ʻike maka kupaianaha, ʻo kēia module ke koho kūpono loa.
ʻOiai kona liʻiliʻi, ʻaʻole kēia modula hōʻike OLED e hoʻohaʻahaʻa i ke kūpaʻa a i ʻole ka hilinaʻi. Hana ʻia mai nā mea kiʻekiʻe a me nā ʻenehana hana holomua, e kū kēia pale i ka hoʻāʻo o ka manawa a hāʻawi i ka hana mau a kīnā ʻole no nā makahiki e hiki mai ana.
He maʻalahi ka hoʻohana a me ka hoʻouka ʻana i kēia modula hōʻike OLED, a hāʻawi pū kekahi i nā koho pili maʻalahi no ka hoʻohui maʻalahi me kāu lako a me nā polokalamu makemake. Loaʻa i kēia modula kahi ʻaoʻao maʻalahi e kūpono no nā mea hoʻomohala ʻoihana a me nā mea leʻaleʻa.
E ʻike i ka wā e hiki mai ana o ka ʻenehana hōʻike me kahi pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 3.12-'īniha 256x64 kiko - ka hui kūpono o nā hiʻohiʻona kiʻekiʻe, ka hana lima kiʻekiʻe a me ka hana maʻalahi. E hoʻonui i kāu mau papahana, e hoʻomaikaʻi i kāu mau hoʻolālā a hoʻōla i kāu ʻike me kēia modula hōʻike OLED kiʻekiʻe."
(Nānā: ʻO ka pane i hāʻawi ʻia he 301 mau huaʻōlelo.)