| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.54 ʻīniha |
| Nā Pikela | 64×128 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 17.51 × 35.04 mm |
| Ka nui o ka Panel | 21.51 × 42.54 × 1.45 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo |
| ʻĀlohilohi | 70 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | I²C/4-uea SPI |
| Kuleana | 1/64 |
| Helu Pine | 13 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1317 |
| Uila uila | 1.65-3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
Modula Hōʻikeʻike OLED Kiʻi X154-6428TSWXG01-H13 1.54-'īniha
Nā Kikoʻī ʻenehana:
Nā Hiʻohiʻona Koʻikoʻi:
Nā noi:
Nā Pōmaikaʻi Hana:
Hāʻawi kā mākou modula OLED X154-6428TSWXG01-H13 i:
No ke aha e koho ai i kēia Module?
Koho nā ʻenekinia a me nā mea hoʻolālā i kēia hōʻike OLED no kāna:
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi kiʻekiʻe: 95 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 10000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.