| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 0.99 ʻīniha |
| Nā Pikela | 40×160 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 6.095×24.385 mm |
| Ka nui o ka Panel | 8.6 × 29.8 × 1.5 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65K |
| ʻĀlohilohi | 300 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | SPI / MCU |
| Helu Pine | 10 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9D01 |
| ʻAno kukui hope | 1 LED KEʻOKEʻO-MAKAHIKI |
| Uila uila | 2.4~3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
He modula hōʻikeʻike IPS kihi ākea TFT-LCD liʻiliʻi ʻo N099-0416THBIG01-H10 he 0.99-'īniha ka nui.
ʻO kēia panela TFT-LCD liʻiliʻi he 40x160 mau pikela ka hoʻonā, kūkulu ʻia ka IC mea hoʻokele GC9D01, kākoʻo i ka interface SPI 4-wire, kahi pae voltage lako (VDD) o 2.4V ~ 3.3V, ka ʻōlinolino o ka module o 300 cd/m², a me ke ʻano ʻokoʻa o 1000.
Aia kēia modula ma ke ʻano pale pololei, a ua hoʻohana ka panela i ka ʻenehana IPS (In plane Switching) ākea.
ʻO ka laulā nānā ʻana he hema: 85/ʻākau: 85/i luna: 85/i lalo: 85 degere. Loaʻa i ka panela IPS kahi ākea o nā kihi nānā, nā waihoʻoluʻu ʻōlinolino, a me nā kiʻi kiʻekiʻe i piha a kūlohelohe.
He kūpono loa ia no nā noi e like me nā mea hiki ke komo, nā mea lapaʻau, E-Cigarette.
ʻO ka mahana hana o kēia modula he -20 ℃ a i 70 ℃, a ʻo ka mahana mālama he -30 ℃ a i 80 ℃.