| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 3.12 ʻīniha |
| Nā Pikela | 256×64 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 76.78 × 19.18 mm |
| Ka nui o ka Panel | 88×27.8×2.0 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo/Polū/Melemele |
| ʻĀlohilohi | 60 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | SPI like/4-uea |
| Kuleana | 1/64 |
| Helu Pine | 30 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1322UR1(COF) |
| Uila uila | 1.65-3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +85 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
He hōʻike OLED kiʻi 3.12” ʻo X312-5664ASWDF01-C30, i hana ʻia me ka hoʻonā o 256 × 64 mau pikela.
ʻO ke ana o kēia modula hōʻike OLED he 88 × 27.8 × 2.0 mm a ʻo ka nui AA he 76.78 × 19.18 mm;
Ua kūkulu ʻia kēia modula me ka IC hoʻokele SSD1322UR1 (COF); hiki ke kākoʻo ʻia nā pilina like, 4-laina SPI, a me I²C; ʻo ke ana uila hoʻolako o ka logic he 2.5V (waiwai maʻamau), 1/64 hana hoʻokele.
ʻO X312-5664ASWDF01-C30 kahi hōʻike OLED ʻano COF, kūpono kēia modula OLED no nā noi lapaʻau, ka papa hoʻokele, ka mīkini nānā ponoʻī, nā mīkini tikiki, nā mika kaʻa, a pēlā aku.
Hiki ke hana ka modula OLED i nā mahana mai -40℃ a i +85℃; ʻo kona mahana mālama ʻana mai -40℃ a i +85℃.
Me ka module X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED a me kāna mau hiʻohiʻona holomua, hiki i nā mea kūʻai ke loaʻa kahi ʻike ʻike maikaʻi loa.
ʻO kona kūlike me ka SSD1322 driver IC e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hana a me ka hana kūpono loa.
E lawe mai ʻo Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. iā ʻoe i nā hoʻonā hōʻikeʻike kiʻekiʻe loa e hoʻomaikaʻi i kāu huahana a hoʻonui i ka ʻike mea hoʻohana.
E hilinaʻi mai iā mākou e hoʻokō i kāu mau pono modula OLED a pau a e hoʻokele i kāu holomua i ko mākou ʻike.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi kiʻekiʻe: 80 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.