| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 4.96 ʻīniha |
| Nā Pikela | 720×1280 Nā kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 61.78×109.82 mm |
| Ka nui o ka Panel | 66.40×120.05×1.67 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 262K |
| ʻĀlohilohi | TBD |
| Hoʻopili | MIPI |
| Helu Pine | 15 |
| IC Mea Hoʻokele | ILL9881C |
| ʻAno kukui hope | 12 LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 3.0~3.6 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO TFT50B030-B0 kahi modula hōʻikeʻike IPS TFT-LCD 4.96-'īniha; i hana ʻia me ka hoʻonā 720 × 1280 mau pikela. ʻO ka nui o ka modula o kēia MIPI LCD Display Panel he 66.40 × 120.05 × 1.67 mm a ʻo ka nui AA he 61.78 × 109.82 mm.
Kākoʻo ke modula i ka MIPI DSI Serial interface (2 laina), ua hōʻike ʻia me ka panel IPS nona nā pono o ka ʻaoʻao nānā ākea o ka Hema: 80 / ʻĀkau: 80 / I luna: 80 / I lalo: 80 kekelē (maʻamau), ka lakio ʻokoʻa 1000 (waiwai maʻamau), panela ʻili Anti-Glare.
ʻO kēia hōʻike LCD MIPI 4.96-'īniha he ʻano kiʻi; ua hoʻohui pū ia i ka IC hoʻokele ILL9881C ma ka module, ka pae uila hoʻolako interface 3.0V a i 3.6V.
Loaʻa i ka panela kahi ākea o nā hiʻohiʻona, nā kala ʻālohilohi, a me nā kiʻi kiʻekiʻe me ke ʻano momona. He kūpono loa ia no nā lako ʻoihana liʻiliʻi, nā ʻōnaehana nānā palekana, nā mea paʻa lima, nā mea hoʻopaʻa leo hoʻokele, a me nā noi huahana ʻē aʻe. Hiki i kēia module TFT ke hana ma nā mahana mai -20℃ a i +70℃; ʻo kona mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.
Hoʻomaopopo mākou i ke koʻikoʻi o ka hāʻawi ʻana i nā hōʻikeʻike hana kiʻekiʻe e hoʻokō ana i nā pono o nā ʻano ʻoihana like ʻole. Ma o kā mākou kūpaʻa i ka maikaʻi a me ka hilinaʻi, ua kūkulu mākou i kahi inoa maikaʻi loa i waena o kā mākou mea kūʻai aku a puni ka honua.
Ke hoʻolauna nei i ka pale modula hōʻike LCD TFT 5.0-'īniha waena 720x1280 dot, kahi huahana koʻikoʻi e hoʻokumu ana i nā kūlana hou no ka ʻenehana hōʻike ʻike maka. Loaʻa i kēia modula hōʻike ʻoi loa ka pololei a me ka ʻenekinia hou e hāʻawi i nā kala ʻōlinolino, nā kiʻi maopopo a me kahi ʻike nānā maikaʻi loa.
ʻO ka nui o ka pale o kēia modula hōʻikeʻike LCD TFT he 5.0 ʻīniha, e hāʻawi ana i kahi ākea no kahi ʻike multimedia immersive, kūpono no ka pāʻani, ka nānā ʻana i nā wikiō, a i ʻole ke kele ʻana i nā kiʻi. ʻO ka hoʻonā HD o 720x1280 mau kiko e hōʻoiaʻiʻo ana ua hopu ʻia kēlā me kēia kikoʻī me ka moakāka kupaianaha, e lawe mai ana i nā kiʻi i ke ola a hoʻomaikaʻi i kāu ʻike ʻike holoʻokoʻa.
ʻO ka ʻenehana TFT (Thin Film Transistor) i hoʻohana ʻia i loko o kēia modula hōʻike e hōʻoiaʻiʻo ana i ka manawa pane wikiwiki, nā kihi nānā maikaʻi loa a me ka hoʻemi ʻana i ka hoʻohana ʻana i ka mana. ʻO ia hoʻi, hiki iā ʻoe ke hauʻoli i nā kiʻi maʻalahi a me nā hoʻololi maʻalahi me ka ʻole o ka hoʻopilikia ʻana i ke ola pākaukau. Hōʻike pololei ka hana hou kala kiʻekiʻe i nā ʻano kala like ʻole, e ʻae ana iā ʻoe e ʻike i nā hiʻohiʻona olaola e like me ka mea i manaʻo ʻia.
Hoʻohana pū ka pale modula hōʻikeʻike TFT LCD waena 5.0-'īniha i ka ʻenehana pale paʻi holomua, e hoʻololi loa ana i ke ʻano o kāu launa pū ʻana me kāu hāmeʻa. Me kona mau hiki ke hoʻopā maʻalahi a maʻalahi hoʻi, hiki iā ʻoe ke hoʻokele maʻalahi i nā menus, swipe ma waena o nā pale, a hauʻoli i kahi ʻike mea hoʻohana ʻoi aku ka launa pū.
ʻO ke kūpaʻa a me ka hilinaʻi nā hiʻohiʻona koʻikoʻi o kēia modula hōʻike. ʻO kona kūkulu paʻa a me nā mea kiʻekiʻe e hōʻoiaʻiʻo i ka hana lōʻihi, e kūpono ana no nā ʻano noi like ʻole, me nā kelepona akamai, nā papa, nā ʻōnaehana GPS, nā mea pāʻani lawe lima, a me nā mea hou aku. He maʻalahi hoʻi ke kau ʻana a hoʻohui i ka modula i loko o nā ʻano mea like ʻole, e hāʻawi ana i nā mea hana me kahi hopena hopohopo ʻole.
E ʻike i ka wā e hiki mai ana o ka ʻenehana hōʻikeʻike maka me kahi pale modula hōʻikeʻike LCD TFT 720x1280 dot waena 5.0-'īniha. E hoʻoluʻu iā ʻoe iho i loko o kahi honua o nā waihoʻoluʻu ʻōlinolino, nā kiʻi ʻoi a me nā kiʻi hoihoi. E hoʻonui i kāu hāmeʻa a wehe i nā hiki pau ʻole me kēia huahana maikaʻi loa.