| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 4.30 ʻīniha |
| Nā Pikela | 480×272 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 95.04 × 53.86 mm |
| Ka nui o ka Panel | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 262K |
| ʻĀlohilohi | 300 cd/m² |
| Hoʻopili | RGB |
| Helu Pine | 15 |
| IC Mea Hoʻokele | NV3047 |
| ʻAno kukui hope | 7 LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 3.0~3.6 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO 043B113C-07A kahi 4.3 ʻīniha IPS TFT-LCD me kahi modula hōʻike LCD kihi nānā ākea, me ka hoʻonā o 480x272 pale kala piha, IC hoʻokele NV3047 i kūkulu ʻia, a me ke kākoʻo interface RGB 24bit.
ʻO ka ʻōlinolino o kēia modula IPS TFT he 300 cd/m² (waiwai maʻamau), he lakio hiʻohiʻona o ka pale he 16:9, he ʻokoʻa o 1000 (waiwai maʻamau), a he aniani ʻālohilohi.
Hoʻohana ʻo 043B113C-07A i ka ʻenehana panel IPS (In plane Switching) me ke kihi nānā ākea loa, me ka laulā nānā hema: 85/ʻākau: 85/luna: 85/lalo: 85 kekelē.
He kihi nānā ākea ko ka panela IPS, nā waihoʻoluʻu ʻālohilohi, a me nā kiʻi kiʻekiʻe i piha i ka ikehu a kūlohelohe.
ʻO ka mahana hana o ka module he -20 ℃ a i +70 ℃, a ʻo ka mahana mālama he -30 ℃ a i +80 ℃.