| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.08 ʻīniha |
| Nā Pikela | 128×220 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 13.82×23.76 mm |
| Ka nui o ka Panel | 16.12×29.76×1.52 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65K |
| ʻĀlohilohi | 300 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | SPI / MCU |
| Helu Pine | 13 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9A01 |
| ʻAno kukui hope | 1 LED KEʻOKEʻO-MAKAHIKI |
| Uila uila | 2.5~3.3 V |
| Kaumaha | 1.2 g |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO N108-1222TBBIG15-H13 kahi module hōʻikeʻike IPS wide-angle TFT-LCD liʻiliʻi he 1.08-'īniha. Loaʻa i kēia panela TFT-LCD liʻiliʻi kahi hoʻonā o 128 × 220 mau pikela, kahi IC hoʻokele GC9A01 i kūkulu ʻia, kākoʻo i ka interface SPI 4-wire, kahi pae voltage lako (VDD) o 2.5V ~ 3.3V, ka ʻōlinolino o ka module o 300 cd/m², a me ke ʻano ʻokoʻa o 800.
ʻO kekahi o nā hiʻohiʻona kū i waho o kēia hōʻike LCD TFT 1.08-'īniha ʻo ia kona panela IPS (In-Plane Switching) i kūkulu ʻia. Hāʻawi kēia ʻenehana i kahi kihi nānā ākea o ka hema: 80 / ʻākau: 80 / luna: 80 / lalo: 80 degere (maʻamau), e ʻae ana i nā mea hoʻohana e hauʻoli i nā hiʻohiʻona maopopo a olaola mai nā kihi āpau. Inā ʻoe e nānā ana i nā wikiō, e nānā ana i nā kiʻi a i ʻole e pāʻani ana i nā pāʻani, hōʻoia ka hōʻike i kahi ʻike ʻike maikaʻi loa.
He kūpono loa ʻo N108-1222TBBIG15-H13 no nā noi e like me nā hāmeʻa hiki ke komo, nā huahana keʻokeʻo, nā ʻōnaehana wikiō, nā mea lapaʻau, nā laka akamai. ʻO ka mahana hana o kēia modula he -20 ℃ a i 70 ℃, a ʻo ka mahana mālama he -30 ℃ a i 80 ℃.