| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 2.70 ʻīniha |
| Nā Pikela | 128×64 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 61.41 × 30.69 mm |
| Ka nui o ka Panel | 73 × 40.24 × 2.0 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo/Polū/Melemele |
| ʻĀlohilohi | 50 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | SPI like/I²C/4-uea |
| Kuleana | 1/64 |
| Helu Pine | 30 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1327 |
| Uila uila | 1.65-3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
He hōʻikeʻike OLED COG Graphic 2.70” ʻo X270-2864ASWHG03-C30, i hana ʻia me ka hoʻonā o 128x64 mau pikela. Loaʻa i kēia modula hōʻikeʻike OLED ka ana outline o 73 × 40.24 × 2.0 mm a me ka nui AA 61.41 × 30.69 mm.
Ua kūkulu ʻia kēia modula me ka IC mea hoʻokele SSD1327; hiki ke kākoʻo ʻia nā pilina like, 4-laina SPI, a me I²C; ʻo ke ana uila hoʻolako o ka logic he 3.0V (waiwai maʻamau), 1/64 hana hoʻokele.
ʻO X270-2864ASWHG03-C30 kahi hōʻike OLED ʻano COG, kūpono kēia modula OLED no nā noi home akamai, nā mea hana lima, nā mea ʻenehana akamai, nā kaʻa, nā mea hana, nā mea lapaʻau, a pēlā aku.
Hiki ke hana ka modula OLED i nā mahana mai -40℃ a i +70℃; ʻo kona mahana mālama ʻana mai -40℃ a i +85℃.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi kiʻekiʻe: 80 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.
Ke hoʻolauna nei i kā mākou hana hou loa, he pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 128x64 kiko he 2.70-'īniha! Hāʻawi kēia modula hōʻike ʻoi loa i nā hiʻohiʻona holomua a me ka hana maikaʻi loa, e lilo ia i koho kūpono no nā ʻano noi like ʻole.
He 2.70 ʻīniha ka nui o kēia modula hōʻike OLED, e kūpono ana no ke kau ʻana i nā polokalamu liʻiliʻi me ka ʻole o ka hoʻohaʻahaʻa ʻana i ka maikaʻi a me ka hana. ʻO ka hoʻonā kiko 128x64 e hōʻoiaʻiʻo i nā hiʻohiʻona ʻoi a maopopo no kahi ʻike mea hoʻohana maʻalahi.
Hoʻohana ka modula hōʻike i ka ʻenehana OLED e hāʻawi i ke ʻano kiʻi maikaʻi loa, ke ʻano ʻokoʻa kiʻekiʻe a me nā kala ʻōlinolino. Hāʻawi ʻo OLED i nā pae ʻeleʻele hohonu a me nā kihi nānā ākea ma mua o nā ʻenehana hōʻike ʻē aʻe, e hōʻoiaʻiʻo ana i kāu ʻike e kū i waho a hoʻopili i kāu poʻe hoʻolohe.
Loaʻa i ka module kahi IC hoʻokele i kūkulu ʻia, kahi e hoʻomaʻalahi ai i ka hoʻohui ʻana a hoʻemi i ka paʻakikī holoʻokoʻa o ka papahana. Loaʻa pū i ka IC hoʻokele nā koho interface like ʻole, e hoʻohālikelike ai me nā ʻano microcontrollers a me nā papa hoʻomohala, e ʻae ana i ka hoʻohui maʻalahi i kāu ʻōnaehana e kū nei.
Ma muli o kona hoʻohana haʻahaʻa ʻana i ka mana, ʻaʻole wale kēia modula hōʻike e mālama i ka ikehu akā hoʻolōʻihi pū i ke ola pākaukau o ka hāmeʻa, e lilo ia i koho maikaʻi loa no nā noi lawe lima. Inā ʻoe e hoʻolālā ana i nā mea hiki ke komo, nā mea lapaʻau a i ʻole nā ʻōnaehana kaohi ʻoihana, e hoʻokō a ʻoi aku kēia modula hōʻike OLED i kāu mau manaʻolana.
Eia kekahi, ua hoʻolālā ʻia ka module me ka nānā ʻana i ke kūpaʻa a me ka hana lōʻihi, e hōʻoia ana e hiki iā ia ke kū i nā kūlana hana koʻikoʻi. ʻO kona hoʻolālā liʻiliʻi a me ke kūkulu paʻa e kūpono ia no nā ʻano kaiapuni like ʻole, me nā noi waho a me nā ʻoihana.
Ma keʻano holoʻokoʻa, ʻo ka pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 2.70-'īniha 128x64 kiko he hopena maʻalahi a hilinaʻi hoʻi no kāu mau pono hōʻike. ʻO kona nui liʻiliʻi, ka hoʻonā kiʻekiʻe a me nā hiʻohiʻona holomua e kūpono ia no nā ʻano noi like ʻole. E ʻike i ka ʻenehana hōʻike e hiki mai ana me kā mākou mau modula hōʻike OLED kipi.