| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 2.89 ʻīniha |
| Nā Pikela | 167×42 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 71.446 × 13.98 mm |
| Ka nui o ka Panel | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo |
| ʻĀlohilohi | 80 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | 8-bit 68XX/80XX Parallel, 4-wire SPI |
| Kuleana | 1/42 |
| Helu Pine | 24 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1322 |
| Uila uila | 1.65-3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +85 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
He hōʻikeʻike OLED COG Graphic 2.89” ʻo N289-6742ASWAG01-C24, i hana ʻia me ka hoʻonā o 167 × 42 mau pikela.
ʻO ke ana o kēia modula hōʻike OLED he 75.44 × 24.4 × 2.03 mm a ʻo ka nui AA he 71.446 × 13.98 mm; Ua kūkulu ʻia kēia modula me ka IC mea hoʻokele SSD1322; hiki ke kākoʻo ʻia nā pilina SPI 4-laina like, a me I²C; ʻo ke ana hoʻolako o ka logic he 3.0V (waiwai maʻamau), 1/42 hana hoʻokele.
ʻO N289-6742ASWAG01-C24 kahi hōʻike OLED ʻano COG, kūpono kēia modula OLED no nā noi home akamai, nā mea hana lima, nā mea ʻenehana akamai, nā kaʻa, nā mea hana, nā mea lapaʻau, a pēlā aku.
Hiki ke hana ka modula OLED i nā mahana mai -40℃ a i +85℃; ʻo kona mahana mālama ʻana mai -40℃ a i +85℃.
Ma keʻano holoʻokoʻa, he mea hoʻololi nui ka panela OLED N289-6742ASWAG01-C24 e lawe ana i ka ʻike hōʻike i kahi pae hou loa.
Me kona nui liʻiliʻi, ka hoʻonā kiʻekiʻe, a me ka ʻōlinolino kupaianaha, kūpono kēia panela OLED no nā ʻano noi like ʻole, me nā kelepona akamai, nā papa, nā kāmela kikohoʻe, a me nā mea hou aku.
ʻO kona ʻano lahilahi a me nā koho pili pūnaewele holomua e kūpono ia no nā mea hoʻolālā a me nā mea hana e ʻimi nei e hana i nā mea hana kaila a hou.
E hoʻonui i kāu mau ʻike maka a hoʻōla i kāu ʻike me ka panela OLED N289-6742ASWAG01-C24.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi kiʻekiʻe: 90 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.