| ʻAno Hōʻike | IPS TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 2.45 ʻīniha |
| Nā Pikela | 172RGB*378 |
| Nānā i ke kuhikuhi | 12:00 |
| Wahi Hana (AA) | 25.8(H) x 56.7(V) mm |
| Ka nui o ka Panel | 28(H) x 61.35(V) x2.5(D) mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | 4 Laina SPI |
| Helu Pine | 16 |
| IC Mea Hoʻokele | ST77925 |
| ʻAno kukui hope | 4 LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | 2.5~3.3 V |
| Kaumaha | 1.1g |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO N245-1737KTWPG01-C16 kahi 2.45 ʻīniha TFT-LCD me ka hoʻonā o 172RGB * 378 mau pikela. Kākoʻo i nā ʻano interface like ʻole e like me 4 Line SPI, e hāʻawi ana i ka maʻalahi no ka hoʻohui maʻalahi ʻana i loko o kekahi papahana. ʻO ka mālamalama o ka hōʻike o 350cd/m² e hōʻoiaʻiʻo ana i nā hiʻohiʻona maopopo a olaola hoʻi i nā kūlana kukui ʻālohilohi. Hoʻohana ka monitor i ka IC hoʻokele holomua e hōʻoia i ka hana maʻalahi a me ka maikaʻi.
Hoʻohana ʻo N245-1737KTWPG01-C16 i ka ʻenehana kihi ākea (In plane Switching). ʻO ka laulā nānā ʻana he hema: 25/ʻākau: 25/i luna: 25/i lalo:25nā kekelē. he lakio ʻokoʻa o 1000:1, a he lakio hiʻohiʻona o 3:4 (waiwai maʻamau). ʻO ke anakahi uila no ka analog mai 2.5V a i 3.3V (ʻo ke kumukūʻai maʻamau he 2.8V). Loaʻa i ka panela IPS kahi ākea o nā kihi nānā, nā kala ʻālohilohi, a me nā kiʻi kiʻekiʻe i piha a kūlohelohe. Hiki i kēia modula TFT-LCD ke hana ma lalo o nā mahana mai -20℃ a i +70℃, a ʻo kona mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.
Aia ke keʻena nui o New Vision Technology Co., Ltd. ma Shenzhen a ua lawelawe nei i nā mea kūʻai aku no 15 mau makahiki me kona mau hiki R&D ikaika. Ua kūpaʻa mākou i ka hāʻawi ʻana i nā lawelawe hōʻikeʻike kiʻekiʻe a me nā lawelawe loea i nā mea kūʻai aku a puni ka honua. Ua kaulana kā mākou huahana, e like me ka N245-1737KTWPG01-C16, no ko lākou hilinaʻi, kūpaʻa, a me ka pono.
Hōʻike ākea: Me ka Monochrome OLED, TFT, CTP;
Nā hoʻonā hōʻike: Me ka hana ʻana i nā mea hana, FPC i hoʻopilikino ʻia, ke kukui hope a me ka nui; Kākoʻo loea a me ka hoʻolālā ʻana
ʻO ka ʻike hohonu a piha hoʻi o nā noi hope loa;
Ka loiloi ʻana i nā pono kumukūʻai a me ka hana o nā ʻano hōʻike like ʻole;
Ka wehewehe ʻana a me ka laulima ʻana me nā mea kūʻai aku e hoʻoholo i ka ʻenehana hōʻike kūpono loa;
Ke hana nei ma nā hoʻomaikaʻi mau ʻana ma nā ʻenehana hana, ka maikaʻi o ka huahana, ka mālama kālā, ka papa hoʻouna, a pēlā aku.
Q: 1. Hiki iaʻu ke loaʻa kahi kauoha laʻana?
A: ʻAe, hoʻokipa mākou i ka kauoha laʻana e hoʻāʻo a nānā i ka maikaʻi.
Q: 2. He aha ka manawa alakaʻi no ka laʻana?
A: Pono ka laʻana o kēia manawa i 1-3 mau lā, pono ka laʻana i hoʻopilikino ʻia i 15-20 mau lā.
Q: 3. Loaʻa iā ʻoe kekahi palena MOQ?
A: ʻO kā mākou MOQ he 1PCS.
Q: 4. Pehea ka lōʻihi o ka palapala hoʻokō?
A: 12 mau mahina.
Q: 5. he aha ka express āu e hoʻohana pinepine ai e hoʻouna i nā laʻana?
A: Hoʻouna pinepine mākou i nā laʻana e DHL, UPS, FedEx a i ʻole SF. ʻO ka maʻamau he 5-7 mau lā e hōʻea ai.
Q: 6. He aha kāu manawa uku i ʻae ʻia?
A: ʻO kā mākou manawa uku maʻamau ʻo T / T. Hiki ke kūkākūkā ʻia nā mea ʻē aʻe.