| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 2.23 ʻīniha |
| Nā Pikela | 128×32 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Ka nui o ka Panel | 62 × 24 × 2.0 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo/Polū/Melemele |
| ʻĀlohilohi | 120 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | SPI like/I²C/4-uea |
| Kuleana | 1/32 |
| Helu Pine | 24 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1305 |
| Uila uila | 1.65-3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +85 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
ʻO X223-2832ASWCG02-C24 kahi hōʻike OLED COG Graphic 2.23”, i hana ʻia me ka hoʻonā o 128x32 mau pikela. Loaʻa i kēia modula hōʻike OLED ka ana outline o 62 × 24 × 2.0 mm a me ka nui AA 55.02 × 13.1 mm;
Ua kūkulu ʻia kēia modula me ka IC mea hoʻokele SSD1305; hiki ke kākoʻo ʻia nā pilina like, 4-laina SPI, a me I²C; ʻo ke ana hoʻolako o ka logic he 3.0V (waiwai maʻamau), 1/32 hana hoʻokele.
ʻO X223-2832ASWCG02-C24 kahi hōʻike OLED ʻano COG, kūpono kēia modula OLED no nā noi home akamai, kālā-POS, nā mea hana lima, nā mea ʻenehana akamai, nā kaʻa, nā mea hiki ke komo akamai, nā mea lapaʻau, a pēlā aku. Hiki ke hana ka modula OLED i nā mahana mai -40 ℃ a i +85 ℃; ʻo kona mahana mālama mai -40 ℃ a i +85 ℃
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi Kiʻekiʻe: 140 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.
Ua hoʻokuʻu ʻia kahi pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi 2.23-ʻīniha i hoʻolālā hou ʻia, he huahana kipi e hoʻohui i ka ʻenehana ʻoi loa me ka hoʻolālā liʻiliʻi.
He 2.23 ʻīniha wale nō ka nui o ka pale o kēia modula hōʻike OLED, e kūpono ana no nā noi me ka wahi palena. ʻOiai kona liʻiliʻi, ua hoʻohanohano ka modula hōʻike i kahi hoʻonā kiko 128x32 kupaianaha, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hōʻike maopopo a ʻoi o ka ʻike.
ʻO ka ʻenehana OLED i hoʻohana ʻia i loko o kēia modula hōʻike e hōʻoiaʻiʻo ana i ke ʻano kiʻi maikaʻi loa, nā waihoʻoluʻu ʻōlinolino a me ke ʻano ʻokoʻa like ʻole. Hoʻopau ka ʻenehana diode hoʻomālamalama organik (OLED) i ka pono no ka backlight, no laila e hoʻomaikaʻi ana i ka pono o ka ikehu a hoʻopau i ka hiki ke loaʻa nā pilikia e pili ana i ka backlight e like me ke kahe ʻana o ka backlight.
ʻO kekahi o nā hiʻohiʻona kū i waho o kēia pale modula hōʻike OLED ʻo ia kona versatility. Inā ʻoe e hoʻomohala ana i nā mea hiki ke hoʻokomo ʻia, nā mea uila liʻiliʻi, a i ʻole nā mea home akamai, hiki ke hoʻohui pono ʻia kēia modula i kāu hoʻolālā. ʻO kona kūlike me nā microcontrollers like ʻole a me kona laulā voltage ākea e kūpono ia no nā ʻano noi like ʻole.
Hāʻawi pū ka pale modula hōʻike OLED 2.23-'īniha i ka ʻike maikaʻi loa mai nā kihi āpau, e hōʻoiaʻiʻo ana e maopopo a heluhelu ʻia kāu ʻike ʻoiai i nā kūlana kukui paʻakikī. ʻO kēia ka mea kūpono no nā lako waho a i ʻole nā mea hana e pono ai ke nānā ʻia mai nā kihi like ʻole.
Eia kekahi, ua hoʻolālā ʻia kēia modula hōʻike no ka hoʻohui maʻalahi ʻana, me kahi ʻano maʻalahi e hoʻohui maʻalahi me kāu mau ʻōnaehana e kū nei. ʻO kona nui liʻiliʻi a me ka hoʻolālā māmā e ʻae iā ia e hoʻohui maʻalahi ʻia i loko o kekahi papahana me ka ʻole o ka hoʻopilikia ʻana i ka hana.
Ma keʻano holoʻokoʻa, ʻo ka pale modula hōʻike OLED liʻiliʻi he 2.23-'īniha he mea hoʻololi pāʻani i ke kahua o ka ʻenehana hōʻike. ʻO kona hoʻonā kupaianaha, nā kala ʻōlinolino, a me ka launa pū ʻana me nā ʻano noi like ʻole e lilo ia i koho kūpono no nā mea hoʻomohala e ʻimi nei i kahi hopena hōʻike kiʻekiʻe. Me kona ʻano liʻiliʻi a me ka hana maikaʻi loa, e hoʻololi kēia modula hōʻike i ke ʻano o kā mākou nānā ʻana a me ka launa pū ʻana me nā mea uila.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi Kiʻekiʻe: 140 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.