| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.71 ʻīniha |
| Nā Pikela | 128×32 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 42.218 × 10.538 mm |
| Ka nui o ka Panel | 50.5 × 15.75 × 2.0 mm |
| Waihoʻoluʻu | Monochrome (Keʻokeʻo) |
| ʻĀlohilohi | 80 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | SPI like/I²C/4-uea |
| Kuleana | 1/64 |
| Helu Pine | 18 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1312 |
| Uila uila | 1.65-3.5 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
He modula hōʻikeʻike COG OLED ʻo X171-2832ASWWG03-C18. Me ka nui AA o 42.218 × 10.538mm a me kahi outline ultra-slim o 50.5 × 15.75 × 2.0mm, hāʻawi ka OLED Display Module i kahi hoʻolālā liʻiliʻi a nani hoʻi e hoʻohui pono ʻia i loko o kekahi mea uila.
ʻO ka mālamalama kupaianaha o ka module o 100 cd/m² e hōʻoiaʻiʻo ana i nā ʻike olaola a moakāka hoʻi i nā wahi i hoʻomālamalama maikaʻi ʻia.
ʻO kāna mau koho interface versatile e komo pū me ka parallel, I²C, a me 4-wire SPI, e hāʻawi ana i nā hiki ke hoʻohui maʻalahi e hoʻokō i nā koi noi like ʻole.
Ua kūkulu ʻia kēia hōʻike OLED me ka SSD1315 IC SSD1312 driver IC, hōʻoia ka OLED Display Module i ka hana maikaʻi loa a me ka hilinaʻi.
Hoʻomaopopo ka IC hoʻokele i ka hoʻoili ʻikepili wikiwiki a pololei hoʻi, e hiki ai i nā pilina mea hoʻohana maʻalahi.
Inā paha no nā hāmeʻa haʻuki hiki ke hoʻokomo ʻia, nā lako mālama ola, a i ʻole nā ʻōnaehana hana akamai, ʻo kā mākou OLED Display Module ke koho kūpono loa e hoʻonui i ka ʻike mea hoʻohana a hōʻike i ka hiki maoli o kāu huahana.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi kiʻekiʻe: 100 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.