| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 0.63 ʻīniha |
| Nā Pikela | 120x28 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 15.58 × 3.62 mm |
| Ka nui o ka Panel | 21.54 × 6.62 × 1.22 mm |
| Waihoʻoluʻu | Monochrome (Keʻokeʻo) |
| ʻĀlohilohi | 220 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Lako kūloko |
| Hoʻopili | ʻI²C |
| Kuleana | 1/28 |
| Helu Pine | 14 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1312 |
| Uila uila | 1.65-3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +85 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
ʻO ke ana o N063-2028TSWIG02-H14 he 0.63 ʻīniha wale nō, e hāʻawi ana i kahi hopena liʻiliʻi a maʻalahi hoʻi no kāu mau pono hōʻike. Loaʻa i ka modula kahi hoʻonā pixel o 120x28 mau kiko a me ka ʻōlinolino a hiki i 270 cd/m², e hōʻoiaʻiʻo ana i nā kiʻi maopopo a olaola. ʻO ka nui AA o 15.58 × 3.62mm a me ka outline holoʻokoʻa o 21.54 × 6.62 × 1.22mm e maʻalahi ai ka hoʻohui ʻana i loko o nā mea uila a me nā ʻōnaehana like ʻole. He kūpono kēia hōʻike OLED liʻiliʻi 0.63 ʻīniha 120x28 no nā mea hiki ke hoʻokomo ʻia, E-Cigarette, mea lawe lima, mea hana mālama pilikino, peni hoʻopaʻa leo, mea hana olakino, a pēlā aku.
ʻO kekahi o nā hiʻohiʻona nui o kā mākou mau modula hōʻike OLED ʻo kā lākou interface kiʻekiʻe ʻo I²C, e hiki ai ke kamaʻilio maʻalahi a me ka kaohi. Hōʻoia kēia i ka hana maʻalahi a me ka hoʻohui maʻalahi i kāu hoʻonohonoho e kū nei. Eia kekahi, ua lako ka modula hōʻike me kahi IC hoʻokele SSD1312, kahi e hoʻomaikaʻi hou aku ai i ka hana a me ka hilinaʻi o ka modula hōʻike.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. ʻO ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi Kiʻekiʻe: 270 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.