| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.65 ʻīniha |
| Nā Pikela | 142 x 428 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Ka nui o ka Panel | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65K |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | 4 Laina SPI/MCU |
| Helu Pine | 13 |
| IC Mea Hoʻokele | NV3007 |
| ʻAno kukui hope | 3 LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | 2.5~3.3 V |
| Kaumaha | 1.1 |
| Mahana Hana | -20 ~ +60 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO SPEC N165-1442KTBIG31-H13 kahi 1.65-'īniha IPS TFT-LCD me ka hoʻonā o 142 × 428 mau pikela. Kākoʻo i nā ʻano interface like ʻole e like me SPI, MCU a me RGB, e hāʻawi ana i ka maʻalahi no ka hoʻohui maʻalahi ʻana i loko o kekahi papahana. ʻO ka mālamalama o ka hōʻike o 350 cd/m² e hōʻoiaʻiʻo ana i nā hiʻohiʻona maopopo a olaola hoʻi i nā kūlana kukui ʻālohilohi. Hoʻohana ka monitor i ka IC hoʻokele NV3007 holomua e hōʻoia i ka hana maʻalahi a me ka maikaʻi.
Hoʻohana ʻo SPEC N165-1442KTBIG31-H13 i ka ʻenehana IPS (In plane Switching) kihi ākea. ʻO ka laulā nānā ʻana he hema: 80/ʻākau: 80/i luna: 80/i lalo: 80 degere. he lakio ʻokoʻa o 1000:1, a he lakio hiʻohiʻona o 3:4 (waiwai maʻamau). ʻO ke ana uila lako no ka analog mai 2.5V a i 3.3V (ʻo ka waiwai maʻamau he 2.8V). Loaʻa i ka panela IPS kahi ākea o nā kihi nānā, nā kala ʻālohilohi, a me nā kiʻi kiʻekiʻe i piha a kūlohelohe. Hiki i kēia modula TFT-LCD ke hana ma lalo o nā mahana mai -20℃ a i +60℃, a ʻo kona mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.
Hōʻike ākea: Me ka Monochrome OLED, TFT, CTP;
Nā hoʻonā hōʻike: Me ka hana ʻana i nā mea hana, FPC i hoʻopilikino ʻia, ke kukui hope a me ka nui; Kākoʻo loea a me ka hoʻolālā ʻana
Q: 1. Hiki iaʻu ke loaʻa kahi kauoha laʻana?
A: ʻAe, hoʻokipa mākou i ka kauoha laʻana e hoʻāʻo a nānā i ka maikaʻi.
Q: 2. He aha ka manawa alakaʻi no ka laʻana?
A: Pono ka laʻana o kēia manawa i 1-3 mau lā, pono ka laʻana i hoʻopilikino ʻia i 15-20 mau lā.
Q: 3. Loaʻa iā ʻoe kekahi palena MOQ?
A: ʻO kā mākou MOQ he 1PCS.
Q: 4. Pehea ka lōʻihi o ka palapala hoʻokō?
A: 12 mau mahina.
Q: 5. he aha ka express āu e hoʻohana pinepine ai e hoʻouna i nā laʻana?
A: Hoʻouna pinepine mākou i nā laʻana e DHL, UPS, FedEx a i ʻole SF. ʻO ka maʻamau he 5-7 mau lā e hōʻea ai.
Q: 6. He aha kāu manawa uku i ʻae ʻia?
A: ʻO kā mākou manawa uku maʻamau ʻo T / T. Hiki ke kūkākūkā ʻia nā mea ʻē aʻe.