ʻO N286-3796KBWIG01-C24 kahi modula hōʻikeʻike IPS ākea 2.86-'īniha liʻiliʻi. Loaʻa i kēia panela TFT-LCD liʻiliʻi kahi hoʻonā o 376 × 960 mau pikela, Ua kūkulu ʻia ka modula hōʻikeʻike me ka IC mea hoʻokele ST7701S, kākoʻo i ka interface MIPI, kahi pae voltage lako (VDD) o 2.4V ~ 3.3V, ʻōlinolino modula o 350 cd / m² (waiwai maʻamau), a me ke ʻano ʻokoʻa o 1200 (waiwai maʻamau).
ʻO kēia modula hōʻikeʻike TFT-LCD 2.86 ʻīniha ke ʻano kiʻi, a ua hoʻohana ka panela i ka ʻenehana IPS (In plane Switching) kihi ākea. ʻO ka laulā nānā ʻana he hema: 80/ʻākau: 80/i luna: 80/i lalo: 80 degere. Loaʻa i ka panela kahi ākea o nā kuanaʻike, nā kala ʻālohilohi, a me nā kiʻi kiʻekiʻe me ke ʻano saturated. He kūpono loa ia no nā noi e like me nā mea hiki ke komo, nā mea paʻa lima, ka ʻōnaehana nānā palekana. ʻO ka mahana hana o kēia modula he -20 ℃ a i 70 ℃, a ʻo ka mahana mālama he -30 ℃ a i 80 ℃.
| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Binoa rand | WʻISEVISION |
| Snui | 2.86ʻīniha |
| Nā Pikela | 376×960 Nā kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (A.A) | 26.51 × 67.68 mm |
| Ka nui o ka Panel | 31.2 × 76.6 × 2.13 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 262K |
| ʻĀlohilohi | 320 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | MIPI |
| Helu Pine | 24 |
| IC Mea Hoʻokele | ST7701S |
| ʻAno kukui hope | 4 LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 2.4~3.3 V |
| Kaumaha | 1.2 |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
Hōʻike ākea: Me ka Monochrome OLED, TFT, CTP;
Nā hoʻonā hōʻike: Me ka hana ʻana i nā mea hana, FPC i hoʻopilikino ʻia, ke kukui hope a me ka nui; Kākoʻo loea a me ka hoʻolālā ʻana
ʻO ka ʻike hohonu a piha hoʻi o nā noi hope loa;
Ka loiloi ʻana i nā pono kumukūʻai a me ka hana o nā ʻano hōʻike like ʻole;
Ka wehewehe ʻana a me ka laulima ʻana me nā mea kūʻai aku e hoʻoholo i ka ʻenehana hōʻike kūpono loa;
Ke hana nei ma nā hoʻomaikaʻi mau ʻana ma nā ʻenehana hana, ka maikaʻi o ka huahana, ka mālama kālā, ka papa hoʻouna, a pēlā aku.
Q: 1. Hiki iaʻu ke loaʻa kahi kauoha laʻana?
A: ʻAe, hoʻokipa mākou i ka kauoha laʻana e hoʻāʻo a nānā i ka maikaʻi.
Q: 2. He aha ka manawa alakaʻi no ka laʻana?
A: Pono ka laʻana o kēia manawa i 1-3 mau lā, pono ka laʻana i hoʻopilikino ʻia i 15-20 mau lā.
Q: 3. Loaʻa iā ʻoe kekahi palena MOQ?
A: ʻO kā mākou MOQ he 1PCS.
Q: 4. Pehea ka lōʻihi o ka palapala hoʻokō?
A: 12 mau mahina.
Q: 5. he aha ka express āu e hoʻohana pinepine ai e hoʻouna i nā laʻana?
A: Hoʻouna pinepine mākou i nā laʻana e DHL, UPS, FedEx a i ʻole SF. ʻO ka maʻamau he 5-7 mau lā e hōʻea ai.
Q: 6. He aha kāu manawa uku i ʻae ʻia?
A: ʻO kā mākou manawa uku maʻamau ʻo T / T. Hiki ke kūkākūkā ʻia nā mea ʻē aʻe.