| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.54 ʻīniha |
| Nā Pikela | 128×64 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 35.052×17.516 mm |
| Ka nui o ka Panel | 42.04 × 27.22 × 1.4 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo |
| ʻĀlohilohi | 100 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | SPI like/I²C/4-uea |
| Kuleana | 1/64 |
| Helu Pine | 24 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1309 |
| Uila uila | 1.65-3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
ʻO X154-2864KSWTG01-C24 kahi Hōʻikeʻike SPI OLED, hana ʻia ia me 128x64 mau pikela, ka nui diagonal 1.54 ʻīniha. ʻO ka nui o kēia hōʻikeʻike kiʻi he 42.04 × 27.22 × 1.4 mm a ʻo ka nui AA he 35.052 x 17.516 mm; ua kūkulu ʻia me ka IC mea hoʻokele SSD1309 a kākoʻo ia i ka pilina SPI serial, I²C a me 4-wire.
ʻO X154-2864KSWTG01-C24 kahi hōʻike OLED hoʻonohonoho COG. He māmā kēia modula OLED, haʻahaʻa ka mana a lahilahi loa, kūpono ia no nā noi home, kālā-POS, nā mea hana lima, nā polokalamu ʻenehana akamai, nā kaʻa, nā mea hana lapaʻau, a pēlā aku.
Hiki ke hana ka modula OLED i nā mahana mai -40℃ a i +70℃; ʻo kona mahana mālama ʻana mai -40℃ a i +85℃.
Me nā huaʻōlelo koʻikoʻi e like me OLED, PMOLED, panela OLED a me ka module OLED, ʻo X154-2864KSTWG01-C24 ke koho mua no ka poʻe e ʻimi nei i nā hoʻonā hōʻike kiʻekiʻe.
Inā no nā mea uila mea kūʻai aku, nā mea hiki ke komo a i ʻole nā noi ʻoihana, hāʻawi kēia panela OLED i ka hana maikaʻi loa a me ka hilinaʻi.
ʻO kona hoʻolālā maoli, me ka hui pū ʻana me nā kikoʻī kupaianaha, e lilo ia i koho kūikawā ma ka mākeke.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi kiʻekiʻe: 100 (Min)cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.