| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.47 ʻīniha |
| Nā Pikela | 172×320 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Ka nui o ka Panel | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65 K |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | QSP/MCU |
| Helu Pine | 8 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9307 |
| ʻAno kukui hope | 3 LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | -0.3~4.6 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO N147-1732THWIG49-C08 kahi 1.47-'īniha IPS TFT-LCD me ka hoʻonā o 172 * 320 mau pikela. Kākoʻo i nā ʻano interface like ʻole e like me SPI, e hāʻawi ana i ka maʻalahi no ka hoʻohui maʻalahi ʻana i loko o kekahi papahana. ʻO ka mālamalama o ka hōʻike o 350 cd / m² e hōʻoiaʻiʻo ana i nā hiʻohiʻona maopopo a olaola hoʻi i nā kūlana kukui ʻālohilohi. Hoʻohana ka monitor i ka IC hoʻokele GC9307 holomua e hōʻoia i ka hana maʻalahi a me ka maikaʻi.
Hoʻohana ʻo N147-1732THWIG49-C08 i ka ʻenehana IPS (In plane Switching) ākea. ʻO ka laulā nānā ʻana he hema: 80/ʻākau: 80/i luna: 80/i lalo: 80 degere. he lakio ʻokoʻa o 1500:1, a he lakio hiʻohiʻona o 3:4 (waiwai maʻamau). ʻO ke ana uila lako no ka analog mai -0.3V a i 4.6V (ʻo ka waiwai maʻamau he 2.8V). Loaʻa i ka panela IPS kahi ākea o nā kihi nānā, nā kala ʻālohilohi, a me nā kiʻi kiʻekiʻe i piha a kūlohelohe. Hiki i kēia modula TFT-LCD ke hana ma lalo o nā mahana mai -20℃ a i +70℃, a ʻo kona mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.