| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Binoa rand | WʻISEVISION |
| Snui | 0.85 ʻīniha |
| Nā Pikela | 128×128 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (A.A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Ka nui o ka Panel | 17.58 x 20.82 x1.5 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65K |
| ʻĀlohilohi | 300 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | SPI / MCU |
| Helu Pine | 12 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9107 |
| ʻAno kukui hope | 1LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 2.4~3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO N085-1212TBWIG42-H12 kahi modula hōʻikeʻike IPS wide-angle TFT-LCD liʻiliʻi he 0.85-'īniha. Loaʻa i kēia panela TFT-LCD liʻiliʻi kahi hoʻonā o 128x128 mau pikela, kahi IC hoʻokele GC9107 i kūkulu ʻia, kākoʻo i ka interface SPI 4-wire, kahi pae voltage lako (VDD) o 2.4V ~ 3.3V, ka ʻōlinolino o ka modula o 300 cd/m², a me ke ʻano ʻokoʻa o 1200.
Aia kēia modula ma ke ʻano pale pololei, a hoʻohana ka panela i ka ʻenehana IPS (In plane Switching) kihi ākea. ʻO ka laulā nānā ʻana he hema: 80/ʻākau: 80/i luna: 80/i lalo: 80 degere. Loaʻa i ka panela IPS kahi ākea o nā kihi nānā, nā kala ʻālohilohi, a me nā kiʻi kiʻekiʻe i piha a kūlohelohe. He kūpono loa ia no nā noi e like me nā mea hiki ke komo a me nā mea hana lapaʻau. ʻO ka mahana hana o kēia modula he -20 ℃ a i 70 ℃, a ʻo ka mahana mālama he -30 ℃ a i 80 ℃.
Ua lako ʻia ʻo N085-1212TBWIG42-H12 me ka IC hoʻokele GC9107 holomua, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hana maʻalahi a pane koke. Hōʻoia kēia e hāʻawi ʻia kāu ʻike me ka ʻole o ka lohi a i ʻole ka hoʻopilikia ʻana. Inā ʻoe e pāʻani ana i ke wikiō hoʻonā kiʻekiʻe a i ʻole e hōʻike ana i nā kiʻi kikoʻī, hiki i kēia module hōʻike TFT ke lawelawe me ka maʻalahi.