ʻO N072-0616TBBIG45-H10 kahi Module TFT-LCD me kahi pale poepoe diagonal 0.72-'īniha a me kahi hoʻonā o 60 * 160 mau pikela. Hoʻohana kēia pale LCD poepoe i kahi panela SPI, nona nā pono o ke ʻano ʻokoʻa kiʻekiʻe, kahi kua ʻeleʻele piha ke pio ka hōʻike a i ʻole ka pikela, a me nā kihi nānā ākea o Hema: 80 / ʻĀkau: 80 / I luna: 80 / I lalo: 80 degere (maʻamau), 1500: 1 ratio ʻokoʻa (waiwai maʻamau), 350 cd / m² ʻālohilohi (waiwai maʻamau), a me kahi ʻili aniani anti-glare.
Ua kūkulu ʻia ka module me ka IC hoʻokele GC9D01 hiki ke kākoʻo ma o nā pilina SPI. ʻO ke ana uila mana o ka LCD mai 2.5V a i 3.3V, ʻo ia ka waiwai maʻamau o 2.8V. He kūpono ka module hōʻike no nā hāmeʻa liʻiliʻi, nā hāmeʻa hiki ke komo, nā huahana automation home, nā huahana keʻokeʻo, nā ʻōnaehana wikiō, nā mea hana lapaʻau, a pēlā aku. Hiki ke hana ma nā mahana mai -20℃ a i +60℃ a me nā mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.
| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Binoa rand | WʻISEVISION |
| Snui | 0.72ʻīniha |
| Nā Pikela | 60×160 Nā kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | Nā Nānā A Pau |
| Wahi Hana (A.A) | 6.41*17.09mm |
| Ka nui o ka Panel | 8.52(H) x 21.695(V) x1.47(D)mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | SPI |
| Helu Pine | 10 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9D01 |
| ʻAno kukui hope | 1 LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | 2.5~3.3 V |
| Kaumaha | 1.1 |
| Mahana Hana | -20 ~ +60°C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
Hōʻike ākea: Me ka Monochrome OLED, TFT, CTP;
Nā hoʻonā hōʻike: Me ka hana ʻana i nā mea hana, FPC i hoʻopilikino ʻia, ke kukui hope a me ka nui; Kākoʻo loea a me ka hoʻolālā ʻana
ʻO ka ʻike hohonu a piha hoʻi o nā noi hope loa;
Ka loiloi ʻana i nā pono kumukūʻai a me ka hana o nā ʻano hōʻike like ʻole;
Ka wehewehe ʻana a me ka laulima ʻana me nā mea kūʻai aku e hoʻoholo i ka ʻenehana hōʻike kūpono loa;
Ke hana nei ma nā hoʻomaikaʻi mau ʻana ma nā ʻenehana hana, ka maikaʻi o ka huahana, ka mālama kālā, ka papa hoʻouna, a pēlā aku.
Q: 1. Hiki iaʻu ke loaʻa kahi kauoha laʻana?
A: ʻAe, hoʻokipa mākou i ka kauoha laʻana e hoʻāʻo a nānā i ka maikaʻi.
Q: 2. He aha ka manawa alakaʻi no ka laʻana?
A: Pono ka laʻana o kēia manawa i 1-3 mau lā, pono ka laʻana i hoʻopilikino ʻia i 15-20 mau lā.
Q: 3. Loaʻa iā ʻoe kekahi palena MOQ?
A: ʻO kā mākou MOQ he 1PCS.
Q: 4. Pehea ka lōʻihi o ka palapala hoʻokō?
A: 12 mau mahina.
Q: 5. he aha ka express āu e hoʻohana pinepine ai e hoʻouna i nā laʻana?
A: Hoʻouna pinepine mākou i nā laʻana e DHL, UPS, FedEx a i ʻole SF. ʻO ka maʻamau he 5-7 mau lā e hōʻea ai.
Q: 6. He aha kāu manawa uku i ʻae ʻia?
A: ʻO kā mākou manawa uku maʻamau ʻo T / T. Hiki ke kūkākūkā ʻia nā mea ʻē aʻe.