ʻO N139-3636TBWPG41-C16 kahi Module TFT-LCD me kahi pale poepoe diagonal 1.39-'īniha a me kahi hoʻonā o 360RGB * 360 pikela. Hoʻohana kēia pale LCD poepoe i kahi panela QSPI, nona nā pono o ke ʻano ʻokoʻa kiʻekiʻe, kahi kua ʻeleʻele piha ke pio ka hōʻike a i ʻole pikela, a me nā kihi nānā ākea o Hema: 80 / ʻĀkau: 80 / I luna: 80 / I lalo: 80 degere (maʻamau), 1500: 1 ratio ʻokoʻa (waiwai maʻamau), 400 cd/m² ʻālohilohi (waiwai maʻamau), a me kahi ʻili aniani anti-glare.
ʻO kaua kūkulu ʻia ka module me ka IC hoʻokele GC9B71 hiki kekākoʻoma oNā pilina QSPI. ʻO ke ana uila o ka lako mana o ka LCDmai2.4V a i3.3ʻO V, ka waiwai maʻamau o 2.8V. He kūpono ka modula hōʻike no nā hāmeʻa liʻiliʻi, nā hāmeʻa hiki ke komo, nā huahana automation home, nā huahana keʻokeʻo, nā ʻōnaehana wikiō, nā mea lapaʻau, a pēlā aku. Hiki ke hana ma nā mahana mai -20℃ a i +70℃ a me nā mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.
| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Binoa rand | WʻISEVISION |
| Snui | 1.39ʻīniha |
| Nā Pikela | 360×360 Nā kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | Nā Nānā A Pau |
| Wahi Hana (A.A) | 35.31(H) x 35.31(V) mm |
| Ka nui o ka Panel | 37.8(H) x 39.77(V) x1.41(D)mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | |
| ʻĀlohilohi | 400 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | QSPI |
| Helu Pine | 16 |
| IC Mea Hoʻokele | GC9B71 |
| ʻAno kukui hope | 1 LED KEʻOKEʻO |
| Uila uila | 2.4~3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70°C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
Hōʻike ākea: Me ka Monochrome OLED, TFT, CTP;
Nā hoʻonā hōʻike: Me ka hana ʻana i nā mea hana, FPC i hoʻopilikino ʻia, ke kukui hope a me ka nui; Kākoʻo loea a me ka hoʻolālā ʻana
ʻO ka ʻike hohonu a piha hoʻi o nā noi hope loa;
Ka loiloi ʻana i nā pono kumukūʻai a me ka hana o nā ʻano hōʻike like ʻole;
Ka wehewehe ʻana a me ka laulima ʻana me nā mea kūʻai aku e hoʻoholo i ka ʻenehana hōʻike kūpono loa;
Ke hana nei ma nā hoʻomaikaʻi mau ʻana ma nā ʻenehana hana, ka maikaʻi o ka huahana, ka mālama kālā, ka papa hoʻouna, a pēlā aku.
Q: 1. Hiki iaʻu ke loaʻa kahi kauoha laʻana?
A: ʻAe, hoʻokipa mākou i ka kauoha laʻana e hoʻāʻo a nānā i ka maikaʻi.
Q: 2. He aha ka manawa alakaʻi no ka laʻana?
A: Pono ka laʻana o kēia manawa i 1-3 mau lā, pono ka laʻana i hoʻopilikino ʻia i 15-20 mau lā.
Q: 3. Loaʻa iā ʻoe kekahi palena MOQ?
A: ʻO kā mākou MOQ he 1PCS.
Q: 4. Pehea ka lōʻihi o ka palapala hoʻokō?
A: 12 mau mahina.
Q: 5. he aha ka express āu e hoʻohana pinepine ai e hoʻouna i nā laʻana?
A: Hoʻouna pinepine mākou i nā laʻana e DHL, UPS, FedEx a i ʻole SF. ʻO ka maʻamau he 5-7 mau lā e hōʻea ai.
Q: 6. He aha kāu manawa uku i ʻae ʻia?
A: ʻO kā mākou manawa uku maʻamau ʻo T / T. Hiki ke kūkākūkā ʻia nā mea ʻē aʻe.