| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 3.95 ʻīniha |
| Nā Pikela | 480×480 Nā kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 36.72 × 48.96 mm |
| Ka nui o ka Panel | 40.44×57×2 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 262K |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | SPI / MCU/RGB |
| Helu Pine | 15 |
| IC Mea Hoʻokele | ST7701S |
| ʻAno kukui hope | 8 LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 2.5~3.3 V |
| Kaumaha | 1.2 g |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
He modula IPS TFT-LCD huinahā ʻo TFT040B039 he 3.95-ʻīniha ka nui i haku ʻia me 480 x 480 pikela.
Kākoʻo ke modula i ka pilina RGB a hoʻohana i ka panela IPS, me ka hema: 80/ʻākau: 80/luna: 80/lalo: 80 degere (waiwai maʻamau) kihi nānā ākea, ʻokoʻa 1000:1 (waiwai maʻamau), ʻōlinolino 350 cd/m² (waiwai maʻamau), panela aniani ʻālohilohi, lakio hiʻohiʻona 1:1.
Ua kūkulu ʻia ka modula TFT040B039 me ka IC hoʻokele ST7701S, a ʻo ka laulā volta hoʻolako mana interface he 2.5V ~ 3.3V, me kahi waiwai maʻamau o 2.8V.
ʻO ka pae mahana hana o ke kumu hoʻohālike TFT040B039 he -20 ℃ a i +70 ℃; ʻO ka pae mahana mālama he -30 ℃ ~ +80 ℃.
He kūpono loa ia no nā noi e like me nā mea lapaʻau, nā polokalamu lima, ka ʻōnaehana nānā palekana.