| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 0.35 ʻīniha |
| Nā Pikela | 20 Kiʻiona |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 7.7582 × 2.8 mm |
| Ka nui o ka Panel | 12.1 × 6 × 1.2 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo/ʻŌmaʻomaʻo |
| ʻĀlohilohi | 300 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Lako kūloko |
| Hoʻopili | MCU-IO |
| Kuleana | 1/4 |
| Helu Pine | 9 |
| IC Mea Hoʻokele | |
| Uila uila | 3.0-3.5 V |
| Mahana Hana | -30 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +80°C |
ʻO kekahi o nā hiʻohiʻona nui o kā mākou pale OLED ʻāpana 0.35-'īniha kona hopena hōʻike maikaʻi loa. Hoʻohana ka pale i ka ʻenehana OLED e hōʻoia i nā hiʻohiʻona ʻike maopopo a ʻike maopopo ʻia, e ʻae ana i nā mea hoʻohana e hoʻokele maʻalahi i nā menus a nānā i ka ʻike me ka maopopo loa. Inā paha e nānā ana i ka pae pākaukau o kāu e-cigarette a i ʻole e nānā ana i ka holomua o kāu kaula lele akamai, hōʻoia kā mākou mau pale OLED i kahi ʻike mea hoʻohana immersive a leʻaleʻa.
ʻAʻole i kaupalena ʻia kā mākou pale ʻāpana OLED i hoʻokahi noi; akā, he mau hoʻohana kona i nā ʻano mea uila like ʻole. Mai nā e-cigarette a i nā kaula ʻikepili, mai nā kaula lele akamai a i nā peni akamai, hiki ke hoʻohui pono ʻia kēia pale multi-functional i nā huahana he nui. ʻO kona hiki ke hoʻololi ʻia e lilo ia i koho kiʻekiʻe no nā mea hana e ʻimi nei e hoʻomaikaʻi i kā lākou mau mea hana me nā hōʻikeʻike hou a nani hoʻi.
ʻO ka mea e hoʻolilo ai i kā mākou pale OLED ʻāpana 0.35-'īniha i mea kūikawā, ʻo ia kona kumukūʻai kūpono. ʻAʻole e like me nā hōʻike OLED kuʻuna, ʻaʻole pono kā mākou mau pale ʻāpana i nā kaapuni hoʻohui (IC). Ma ka wehe ʻana i kēia ʻāpana, ua hoʻemi nui mākou i nā kumukūʻai hana, e hopena ana i kahi huahana ʻoi aku ka uku me ka ʻole o ka hoʻopilikia ʻana i ka hana. ʻO kēia ka mea e lilo ai kā mākou mau pale OLED i koho hoihoi no nā ʻoihana e ʻimi nei e hoʻohui i nā hōʻike kiʻekiʻe me ka mālama ʻana i ke kumukūʻai hoʻokūkū.
Aia ma lalo nā pono o kēia hōʻike OLED mana haʻahaʻa:
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi Kiʻekiʻe: 270 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.