| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 7.0 ʻīniha |
| Nā Pikela | 800×480 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 153.84 × 85.632 mm |
| Ka nui o ka Panel | 164.90 × 100 × 3.5 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 16.7 M |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | RGB 8-bit like |
| Helu Pine | 15 |
| IC Mea Hoʻokele | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| ʻAno kukui hope | 27 LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 3.0~3.6 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
He modula hōʻikeʻike TFT-LCD 7-'īniha ka B070TN333C-27A me ka hoʻonā o 800 × 480 mau pikela. Loaʻa i ka panela kahi ana modula liʻiliʻi o 164.90 × 100 × 3.5 mm a me ka nui o ka wahi hana (AA) o 153.84 × 85.632 mm. Hana ia ma ke ʻano keʻokeʻo maʻamau me kahi interface RGB a kākoʻo ʻia e kahi palapala hoʻokō 12 mahina, i loaʻa ma ke ʻano he lako pololei mai ka hale hana.