| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 2.76 ʻīniha |
| Nā Pikela | 480×480 Nā kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 70.13×70.13 mm |
| Ka nui o ka Panel | 73.03 × 76.48 × 2.35 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 262K |
| ʻĀlohilohi | 450 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | MIPI |
| Helu Pine | 15 |
| IC Mea Hoʻokele | ST7701S |
| ʻAno kukui hope | 4 LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 3.0~3.6 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
He pale IPS TFT-LCD pōʻai ʻo TFT276B009 me kahi hōʻike anawaena 2.76-ʻīniha me ka hoʻonā 480x480 pikela. Loaʻa i kēia hōʻike TFT poepoe kahi panela IPS TFT-LCD i kūkulu ʻia me kahi IC hoʻokele ST7701S hiki ke kamaʻilio ma o ka pilina MIPI.
Ua hoʻohana ʻia ka TFT276B009 i ka panela IPS (In plane Switching), nona ka pono o ke ʻano ʻokoʻa kiʻekiʻe, ke kua ʻeleʻele maoli i ka wā e pio ai ka hōʻike a i ʻole ka pixel a me ke kihi nānā ākea o Hema: 85 / ʻĀkau: 85 / I luna: 85 / I lalo: 85 kekelē (maʻamau), ka lakio ʻokoʻa 1,200: 1 (waiwai maʻamau), ka ʻōlinolino 450 cd/m² (waiwai maʻamau).
ʻO ke anakahi uila o ka LCM mai 3.0V a i 3.6V, ʻo ia ka waiwai maʻamau o 3.3V. He kūpono ka modula hōʻike no nā hāmeʻa liʻiliʻi, nā hāmeʻa hiki ke komo, nā huahana automation home, nā huahana keʻokeʻo, nā ʻōnaehana wikiō, a pēlā aku. Hiki ke hana ma nā mahana mai -20℃ a i + 70℃ a me nā mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.
ʻAʻohe panela hoʻopā o ka TFT276B009, e hopena ana i kahi hoʻolālā maʻemaʻe a minimalist. ʻO kēia hiʻohiʻona e kūpono loa ia no nā noi ʻaʻole pono ka hana hoʻopā akā e hōʻoiaʻiʻo ana i kahi ʻike hōʻike kiʻekiʻe.
Ke hoʻolauna nei i ka pale modula hōʻike LCD TFT liʻiliʻi he 2.76-'īniha me nā kiko 480 × 480, ʻo ia ka hopena kūpono no kāu mau pono hōʻike āpau. Me kona nui liʻiliʻi a me ka hōʻike hoʻonā kiʻekiʻe, hāʻawi ka modula i kahi ʻike nānā maikaʻi loa no nā ʻano noi like ʻole.
He hoʻolālā poepoe ko kēia pale modula hōʻike LCD TFT me ke anawaena o 2.76 ʻīniha, e kūpono ana no nā hāmeʻa me ka wahi palena. ʻOiai kona liʻiliʻi, he hōʻike hoʻonā kiʻekiʻe ia o 480 × 480 mau kiko, e hōʻoiaʻiʻo ana i nā kiʻi maopopo a ʻoi. Inā ʻoe e hoʻolālā ana i kahi uaki akamai, hāmeʻa home akamai, a i ʻole kekahi huahana uila liʻiliʻi ʻē aʻe, e kūpono kēia modula i kāu hoʻolālā me ka hāʻawi ʻana i ka hana ʻike kupaianaha.
Hoʻohana kēia modula i ka ʻenehana TFT LCD holomua e hōʻoia i nā kala ʻōlinolino, ke ʻano ʻokoʻa ʻoi a me nā kihi nānā maikaʻi loa. Inā ʻoe ma loko a ma waho paha, e ʻike maopopo ʻia ka hōʻike, e hōʻoia ana i kahi ʻike mea hoʻohana maʻalahi i kēlā me kēia ʻano. Hoʻohui pū ka modula i ka hana pā capacitive, e ʻae ana i nā mea hoʻohana e launa pū me ka hōʻike.
ʻAʻole wale kēia modula e hāʻawi i ka hana ʻike maka maikaʻi loa, he maʻalahi hoʻi ia a maʻalahi hoʻi e hoʻohui i loko o kekahi ʻōnaehana. Loaʻa iā ia kahi hoʻolālā plug-and-play maʻalahi e kūpono no nā mea hoʻomohala akamai a me nā mea hoʻomaka. Hoʻohālikelike ʻia ka modula me nā ʻano microcontrollers a hiki ke hoʻohui maʻalahi ʻia i loko o kāu hoʻolālā ʻōnaehana o kēia manawa.
Eia kekahi, ʻo ka pale modula hōʻike LCD TFT 480 × 480 kiko liʻiliʻi he 2.76-'īniha ka lōʻihi a me ka hilinaʻi. Hiki iā ia ke kū i nā kūlana hana paʻakikī a hāʻawi i kahi ola lawelawe lōʻihi, e hōʻoiaʻiʻo ana e mau ana kāu huahana a nani hoʻi i ka nānā aku no ka manawa lōʻihi.
I ka hōʻuluʻulu manaʻo, ʻo ka pale modula hōʻike LCD TFT liʻiliʻi he 2.76" he koho kūpono loa ia no nā mea uila liʻiliʻi e pono ai ka hōʻike kiʻekiʻe. ʻO kona liʻiliʻi, ka ʻenehana holomua, ka maʻalahi a me ke kūpaʻa e lilo ia i koho maikaʻi loa no nā mea hoʻolālā a me nā mea hoʻomohala. E hoʻonui i ka ʻike ʻike o kāu huahana me kēia modula kūikawā.