| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 0.66 ʻīniha |
| Nā Pikela | 64x48 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 13.42 × 10.06 mm |
| Ka nui o ka Panel | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Waihoʻoluʻu | Monochrome (Keʻokeʻo) |
| ʻĀlohilohi | 80 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Lako kūloko |
| Hoʻopili | Parallel/ I²C /4-wireSPI |
| Kuleana | 1/48 |
| Helu Pine | 28 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1315 |
| Uila uila | 1.65-3.5 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +85 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
ʻO ka module N066-6448TSWPG03-H28 kahi hōʻike COG OLED no ka mea kūʻai aku, ka nui diagonal 0.66 ʻīniha, i hana ʻia me ka hoʻonā o 64x48 mau kiko. Ua kūkulu ʻia kēia module OLED me ka SSD1315 IC; kākoʻo ia i ka Parallel/ I²C /4-wireSPI interface; ʻo ka volta hoʻolako no ka logic he 2.8V (VDD), a ʻo ka volta hoʻolako no ka hōʻike he 7.5V (VCC). ʻO ke au me ka hōʻike checkerboard 50% he 7.25V (no ke kala keʻokeʻo), hana hoʻokele 1/48. Kākoʻo ka module N066-6448TSWPG03-H28 i ka hoʻolako ʻana o ka Charge Pump kūloko a me ka hoʻolako ʻana o VCC waho.
He kūpono ka modula no nā hāmeʻa hiki ke komo, nā hāmeʻa lawe lima, a pēlā aku. Hiki ke hoʻohana ʻia i nā mahana mai –40℃ a i +85℃; ʻo kona mahana mālama ʻana mai -40℃ a i +85℃.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi kiʻekiʻe: 430 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.