| ʻAno Hōʻike | IPS-TFT-LCD |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 1.33 ʻīniha |
| Nā Pikela | 240×240 mau kiko |
| Nānā i ke kuhikuhi | IPS/Manuahi |
| Wahi Hana (AA) | 23.4 × 23.4 mm |
| Ka nui o ka Panel | 26.16 × 29.22 × 1.5 mm |
| Hoʻonohonoho kala | Kaha kū pololei RGB |
| Waihoʻoluʻu | 65K |
| ʻĀlohilohi | 350 (Min)cd/m² |
| Hoʻopili | SPI / MCU |
| Helu Pine | 12 |
| IC Mea Hoʻokele | ST7789V3 |
| ʻAno kukui hope | 2 LED KEʻOKEʻO-CHIP |
| Uila uila | 2.4~3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -20 ~ +70 °C |
| Mahana mālama | -30 ~ +80°C |
ʻO N133-2424TBBIG26-H12 kahi Module TFT-LCD me kahi pale huinahā diagonal 1.33-'īniha a me ka hoʻonā o 240x240 mau pikela.
Hoʻohana kēia pale LCD huinahā i kahi panela IPS, nona nā pono o ke ʻano ʻokoʻa kiʻekiʻe, kahi kua ʻeleʻele piha ke pio ka hōʻike a i ʻole ka pixel, a me nā kihi nānā ākea o Hema:80 / ʻĀkau:80 / I luna:80 / I lalo:80 degere (maʻamau), lakio ʻokoʻa 800:1 (waiwai maʻamau), 350 cd/m² ʻōlinolino (waiwai maʻamau), a me kahi ʻili aniani anti-glare.
Ua kūkulu ʻia ka module me ka IC hoʻokele ST7789V3 hiki ke kākoʻo ma o nā pilina SPI.
ʻO ke anakahi uila o ka LCM mai 2.4V a i 3.3V, ʻo ia ka waiwai maʻamau o 2.8V. He kūpono ka modula hōʻike no nā hāmeʻa liʻiliʻi, nā hāmeʻa hiki ke komo, nā huahana automation home, nā huahana keʻokeʻo, nā ʻōnaehana wikiō, nā mea lapaʻau, a pēlā aku.
Hiki ke hana ma nā mahana mai -20℃ a i + 70℃ a me nā mahana mālama mai -30℃ a i +80℃.
①ʻO ka ʻike hohonu a piha hoʻi o nā noi hope loa;
②Ka loiloi ʻana i nā pono kumukūʻai a me ka hana o nā ʻano hōʻike like ʻole;
③Ka wehewehe ʻana a me ka laulima ʻana me nā mea kūʻai aku e hoʻoholo i ka ʻenehana hōʻike kūpono loa;
④Ke hana nei ma nā hoʻomaikaʻi mau ʻana ma nā ʻenehana hana, ka maikaʻi o ka huahana, ka mālama kālā, ka papa hoʻouna, a pēlā aku.