| ʻAno Hōʻike | ʻOLED |
| Inoa hōʻailona | ʻIke Naʻauao |
| Ka nui | 2.23 ʻīniha |
| Nā Pikela | 128×32 mau kiko |
| ʻAno Hōʻike | Matrix Hana ʻole |
| Wahi Hana (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Ka nui o ka Panel | 62 × 24 × 2.0 mm |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo/Polū/Melemele |
| ʻĀlohilohi | 120 (Min)cd/m² |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻolako waho |
| Hoʻopili | SPI like/I²C/4-uea |
| Kuleana | 1/32 |
| Helu Pine | 24 |
| IC Mea Hoʻokele | SSD1305 |
| Uila uila | 1.65-3.3 V |
| Kaumaha | TBD |
| Mahana Hana | -40 ~ +85 °C |
| Mahana mālama | -40 ~ +85°C |
ʻO X223-2832ASWCG02-C24 kahi hōʻike OLED COG Graphic 2.23”, i hana ʻia me ka hoʻonā o 128x32 mau pikela. Loaʻa i kēia modula hōʻike OLED ka ana outline o 62 × 24 × 2.0 mm a me ka nui AA 55.02 × 13.1 mm;
Ua kūkulu ʻia kēia modula me ka IC mea hoʻokele SSD1305; hiki ke kākoʻo ʻia nā pilina like, 4-laina SPI, a me I²C; ʻo ke ana hoʻolako o ka logic he 3.0V (waiwai maʻamau), 1/32 hana hoʻokele.
ʻO X223-2832ASWCG02-C24 kahi hōʻike OLED ʻano COG, kūpono kēia modula OLED no nā noi home akamai, kālā-POS, nā mea hana lima, nā mea ʻenehana akamai, nā kaʻa, nā mea hiki ke komo akamai, nā mea lapaʻau, a pēlā aku. Hiki ke hana ka modula OLED i nā mahana mai -40 ℃ a i +85 ℃; ʻo kona mahana mālama mai -40 ℃ a i +85 ℃
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi Kiʻekiʻe: 140 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.
Hauʻoli mākou e hoʻolauna i kā mākou modula hōʻike OLED 2.23-'īniha hou loa, kahi hana hou liʻiliʻi akā ikaika i hoʻolālā ʻia no nā noi i kaupalena ʻia i ka wahi. Me ka hoʻonā kiko 128x32, hāʻawi kēia pale liʻiliʻi i nā ʻike ʻoi a olaola me ka maopopo loa, me ka hoʻohana ʻana i ka ʻenehana OLED holomua e hoʻopau i nā koi backlight. ʻO ka hopena, he pono ikehu maikaʻi loa, ʻaʻohe kahe ʻana o ka backlight, a me nā lakio ʻokoʻa kupaianaha e hoʻōla i ka ʻike.
Hoʻolālā ʻia no ka versatility, hoʻohui pono ka module i nā mea hiki ke komo, nā polokalamu home akamai, a me nā mea uila liʻiliʻi, mahalo i kona kūlike ākea me nā microcontrollers a me ka laulā voltage ākea. ʻO kona kihi nānā ākea e hōʻoiaʻiʻo ana i ka heluhelu ʻana i nā kūlana kukui like ʻole, e kūpono ai no nā hāmeʻa waho a i ʻole nā hōʻikeʻike multi-angle. ʻOiai kona ʻano lahilahi loa a me ka hoʻolālā māmā, mālama ka module i ka hana ikaika, e hāʻawi ana i ka maʻalahi plug-and-play no ka hoʻohui ʻana o ka ʻōnaehana me ka hoʻoikaika ʻole.
Ke hoʻohui nei i nā pono OLED ʻoi loa—nā kala ʻōlinolino, ka hoʻohana ʻana i ka mana haʻahaʻa, a me ka hilinaʻi—me kahi ʻano mākaukau no ka wā e hiki mai ana, wehewehe hou kēia module hōʻike i nā hopena ʻike maka liʻiliʻi. Inā no ka prototyping a i ʻole ka hana nui ʻana, hiki i nā mea hoʻomohala ke hoʻokiʻekiʻe i nā ʻike mea hoʻohana me ka ʻole o ka hoʻopilikia ʻana i ka wahi a i ʻole ka maikaʻi. He mea hoʻololi pāʻani maoli i ka ʻenehana hōʻike, hoʻonohonoho ia i kahi kūlana hou no ka hana hou i nā mea uila hou.
1. Lahilahi–ʻAʻohe pono o ke kukui hope, hoʻopuka ponoʻī;
2. Ke kihi nānā ākea: kekelē manuahi;
3. ʻĀlohilohi Kiʻekiʻe: 140 cd/m²;
4. Laki hoʻohālikelike kiʻekiʻe (Lumi Pōuliuli): 2000:1;
5. Ka wikiwiki pane kiʻekiʻe (<2μS);
6. Mahana Hana Laulā;
7. Hoʻemi i ka hoʻohana ʻana i ka mana.